Batıkent Beko Servisi

Batıkent Beko Servisi

Batıkent  Beko servisi olarak siz değerli müşterilerimize her daim en iyi hizmeti verme çabası içerisinde devamlı olarak değişim ve dönüşüm içerisindeyiz. Değişen teknolojiye  uyum sağlama açısından teknisyenlerimizi devamlı olarak  eğitimlere tabi tutarak siz değerli müşterilerimize kaliteyi en üst safhada yaşatıyoruz. Her daim kaliteli hizmet uygun fiyat vermeyi misyon edinen kurumsal firmamız tüm batıkent`in mahalle ve semtlerine aynı hız ve aynı kalitede hizmeti sunmaktadır. haftanın yedi günü yirmi dört saati kesintisiz hizmet veren firmamıza istediğiniz an ulaşabilir sorunlarınıza çözüm isteyebilirsiniz.

batıkent beko servisi telefonu

Batıkent Beko servisi tüm Beko marka televizyon, buzdolabı ,klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi ve küçük ev aletleri gibi cihazlarınızın bakım onarım montaj gibi işlemlerinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Randevu sistemi ile çalışan kurumsal firmamıza ulaşarak istediğiniz tarihe randevu alabilirsiniz. Randevu günü ve saati belirtmiş olduğunuz adrese  tam donanımlı araçlarımız ile gelen teknisyenlerimiz  sorununuzu yerinde  inceler ve çözüme kavuşturur. Onarım sırasında gerekli görüldüğü takdirde tam donanımlı araçlarımızda mevcut olan Beko marka orjinal yedek parçalar ile değişim sağlanır.Siz değerli müşterilerimize nitelikli hizmet verme çabası içerisinde olan Batıkent Beko servisi vermiş olduğu her türlü onarım bakım gibi işlemlere + 1 yıl  işçilik ve yedek parça garantisi verir. Bu bir yıl içerisinde doğabilecek herhangi bir problemde sizlerden ek ücret talep etmez.

Batıkent Beko servisi  siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet verme düşüncesi ile kendini geliştirmekte olup bu kapsamda  Batıkent ve çevresine  her daim hızlı güvenilir uygun fiyat hizmeti verme çabası içerisindedir. Tüm servis hizmetleri itina ile verilerek müşteri memnuniyeti sağlanır. Siz değerli müşterilerimiz de bu ayrıcalığı yaşamak istiyorsanız Batıkent Beko servisini her daim arayabilirsiniz. Bizi denemeden farkı göremezsiniz.

BATIKENT BEKO SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_3624″]

İl İlçe Semt
Ankara Batıkent İlk Yerleşim Mh.
Ankara Batıkent Kardelen Mh.

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.