Beyaz Eşya Servisi

Günlük kullanımda en çok kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve kombi gibi cihazlar kullanım kaynaklı ya da  zaman içerisinde arıza yapmaktadır.Bu durumda ihtiyacınız olan profesyonel bir beyaz eşya servis firmasıdır.Sizlere bu teknik hizmet alanında vereceğimiz hizmetlerden asla taviz vermeden beyaz eşyalarınız hızlı, garantili, uygun fiyata onarım, tamir veya bakımını gerçekleştirmek en nihai amacımızdır.

beyaz eşya servisi

Not: Bizden almış olduğunuz hizmet karşılığında cihazınızın varsa değiştrilen parçası 1 yıl garantili olup sizlere firmamızı tercih etme sebebi olmalıdır.

Günümüzde birçok servis ile karşılaşmaktayız bunların kimisi merdiven altı ( çantacı diye tabir ettiğimiz ) firmalar dan kaçınmalı ya da bilmediğiniz bir firmadan, beyaz eşya servisinden hizmet alıyorsan mutlaka almış olduğunuz hizmet karşılığında fatura, fiş, form ve buna benzer evrak almanızdır.

Verdiğimiz Hizmetleri

Firmamız beyaz eşya servisi olarak, çamaşı makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, kombi, elektrikli süpürge tamirleri, bakımları ve onarımları yapmaktadır.Cihazlarınız en hızlı şekilde arıza tesbiti yapılıp sizlere uzun vadede nasıl kullanacağınız konusunda bilgi aktarılır ve onayınız alındıktan sonra beyaz eşyalarınızın onarım / tamiri yapılır.Karşılığında servis fişi, fatura ibraz edilir ve sizlere teslim edilir.

Hızlı, güvenilir, uygun fiyatlı teknik servisimiz için hemen servis ara kısmında istediğiniz marka ve semte göre servis bulun.