Ankara Siemens Servisi

Ankara Siemens Servisi

Ankara Siemens servisi garanti süresi dolmuş olan Siemens marka buzdolabı , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve ankastre ürünler gibi beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmeti ile tüm Ankara ve çevre semtlerinde hizmet vermektedir. Kurumsal firmamız deneyimli güler yüzlü müşteri temsilcileri ile 7/24 siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Sizler de Siemens marka garnati süresi dolmuş olan beyaz eşyaların bakım ve onarım gerektiren durumların da sizlere vermiş olduğumuz iletişim numaralaırndan kurumsal firmamıza ulaşabilir servis talebinizi ileterek servis kaydı oluşturabilirsiniz.

0312 466 0 667'yi Arayın

Ankara Siemens servisi her geçen gün değişen teknolojiye uygun olarak teknisyenlerini düzenli eğitime tabi tutar ve siz değerli müşteirlerine her daim en kaliteli titiz servis hizmeti verir.

Ankara Siemens teknik servisi deneyimli eğitimli sertifikalı teknik kadrosu , içerisinde tamamen orjinal yedek parçalar bulunduran tam donanımlı araçlar ile günün her saati hizmet vermekte olup, servis kaydı oluşturduğunuz takdirde randevu gün ve saatinde vermiş olduğunuz adrese teknik ekipmanlarını yönlendirir cihaz bakım ve onaırmı sorunsuz bir şekilde yapılır. Cihaz onarımı esnasında parça değişimi gerektiği durumlarda ise teknisyenlerimiz gelmiş oldukları tam donanımlı araçlardan gerekli orjinal parçayı temin ederek sizleri bekletmeden mağdur duruma düşürmeden onarımı tamamlar. Ankara Siemens servisi bünyesindeki teknisyenler titiz çalışmalarının ynaı sıra hijyene de önem vermekte olup servis için adresinize geldiklerinde muhakkak galoş kullanırlar.

Ankara Siemens Servis Bölgeleri

Ankara Siemens servisi her daim en kaliteli hizmeti en uygun giyat avantajları ile sunarak aile bütçenizi korumaya da yardımcı olmaktadır. Ayrıca almış olduğunuz bu üstün nitelikli hizmetin ödemesini ise eft, banka kartları ve kapıda elden nakit ödeme gibi seçeneklerden istediğiniz her hangi biri ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Kurumsal firmamız verilen teknik servis hizmetini + 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altına almaktadır. Ankara Siemens teknik servisi müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olup siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Sizlere verilen iletişim numaralarından kurumsal firmamıza ulaşabilir istek görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

ANKARA SİEMENS SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4159″]

Ülke İl İlçe
Türkiye Ankara Çankaya
Türkiye Ankara Mamak
Türkiye Ankara Keçiören
Türkiye Ankara Altındağ
Türkiye Ankara Yenimahalle
Türkiye Ankara Batıkent
Türkiye Ankara Eryaman
Türkiye Ankara Etimesgut
Türkiye Ankara Sincan
Türkiye Ankara Çayyolu
Türkiye Ankara Ümitköy
Türkiye Ankara Pursaklar

 

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.