Eryaman Siemens Servisi

Eryaman Siemens Servisi

Eryaman Siemens servisi tüm Siemens marka beyaz eşya ve klimalarınızın  bakım ve onarımını en güvenilir hızlı uygun fiyat farkı ile yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan kurumsal firmamız Eryaman ve çevresine aynı hız ve kalitede hizmet sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu güven ve tecrübe ile değişen teknolojide sürekli kendini yenileyen teknisyenlerini  eğiten Eryaman siemens servisi sektörde en önde olmanın onurunu yaşamaktadır. Sizlerde en kaliteli hizmeti almak ve cihazlarınızın bakım ve onarım gibi işlemlerini  sorunsuz bir şekilde yaptırmak için 7/24 hizmet veren Eryaman Siemens servisine ulaşabilirsiniz.

eryaman siemens servisi

Günümüzde ev ve iş yerlerinde kullanmış olduğumuz klima ve beyaz eşyalar hepimiz için hayatımızın vazgeçilmez  bir parçası haline gelmiştir. Bu cihazların herhangi bir arızası günlük hayatımızı etkiler. Yaz sıcağında klimanızın arızası veya bakımı yapılmadığı  durumlarda yüksek enerji harcamasından dolayı gelen kabarık faturalar sizleri zor durumda bırakır. Bakımı yapılan klimalar ise az tüketim ile hem daha verimli çalışır hem de faturalarınız da düşüş sağlar . Aynı şekilde  beyaz eşyaların arızası günlük hayatı etkiler . Ancak bu gibi durumlarda arıza ve bakıma sadece yetkili kişilerin müdahale etmesi gerekmektedir. Siz veya yetkisi olmayan şahısların müdahalesi  istenmeyen sonuçlar çıkaracaktır. Bu nedenledir ki sizlerde  cihazlarınız da bakım veya onarım gerektiren durumlarda Eryaman Siemens servisine ulaşıp servis talebinizi dile getirebilirsiniz. servis kaydı oluşturulduktan en kısa zaman içerisinde tam donanımlı araçlarımız ile uzman sertifikalı teknisyenlerimiz adresinize gelerek cihazlarınızın bakım ve onarımını gerçekleştirir. Eryaman Siemens teknik servisi parça değişiminde tamamen orjinal Siemens marka yedek parçalar kullanmaktadır. Verilen bu hizmet + 1 yıl garanti ile desteklenir.

Sizlere her daim uygun fiyat ve  ödeme kolaylığı veren kurumsal firmamız eft, banka kartı yada elden nakit ödeme seçenekleri de sunmaktadır.

ERYAMAN SİEMENS SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4154″]

İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Eryaman

Etiketler:

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.