Ümraniye Beko Servisi

Ümraniye Beko Servisi

Ümraniye Beko servisi için Beko teknik servisi olarak ümraniye semtinde müşterilerimize beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ümraniye Beko Servisi ekibimiz, konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşur. Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişime açık ekiplerimiz sizlere en pratik ve güvenilir çözümler sunar.

ümraniye beko servisi

Beko Servis ekiplerimiz konusunda uzman ve sertifikalı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedirler. Ümraniye Beko ekiplerimiz tecrübelerini hizmet içi eğitim’le pekiştirerek pratik ve müşteriye en uygun çözümler sunmaktadır.

çamaşır makinesi tamiriÜmraniye Beko servisimiz, onarım ve tamirat işlemlerini yerinde yapmaktadır. Cihazların teslim alınıp atölye de arıza tespit ve onarımı söz konusu olduğu durumlarda sizlerden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaz.Karşıyaka Beko Servisi ariza durumunda yapılan işe, değişen yedek parçalara ve işçiliğe +1 yıl garanti vermektedir.

Ümraniye Beko Servisi

Ümraniye Beko Servisi‘ne iletilen servis talepleriniz, aynı gün servis hizmeti sağlayacak. Öğleden sonraki talepleriniz için çağrı merkezimize gelen istekler doğrultusunda sizlere bilgi vermektedir.Çağrı merkezimize ileteceğiniz istekleriniz anında değerlendirilir ve sizlere en kısa sürede hizmet vermek amacı ile iş planına dahil edilmektedir.

Beko Servis hizmetlerinden yararlanmak için cihazınızın tamamen kullanılamaz hale gelmesini beklemeyin.

Beko servis hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz de firmamıza ulaşıp periyodik bakım için de servis ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Cihazların tamamen arızalanmasını beklemek bazen tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabileceği gibi daha pahalı ve uzun sürede onarılabilecek durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?buzdolabı teknik servis tamiri

Ümraniye arçelik servisi semtinde tüketicilerine profesyonel arçelik servis hizmeti sunan firmamız sizlere hizmet vermekten büyük onur duyuyor. Beko cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri ve daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın bakımlarını aksatmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Ümraniye Beko servis ekibimiz firmamızın müşteri güveni ilkesi ile hareket eder.

Ümraniye Beko Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği güven, tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

ÜMRANİYE BEKO SERVİS BÖLGELERİMİZ

İl İlçe Semt
İstanbul Ümraniye Ümraniye
İstanbul Ümraniye Aşağıdudullu
İstanbul Ümraniye Atakent
İstanbul Ümraniye Çakmak
İstanbul Ümraniye Esenşehir
İstanbul Ümraniye Ihlamurkuyu
İstanbul Ümraniye Kazımkarabekir
İstanbul Ümraniye Namıkkemal
İstanbul Ümraniye Yukarı Dudullu
İstanbul Ümraniye Telsizler
İstanbul Ümraniye İstasyon

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.