Etlik Siemens Servisi

Etlik Siemens Servisi

Etlik Siemens servisi kaliteli güvenli hızlı uygun fiyat farkı ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı  servis hizmeti sunmaktadır. Kurumsal firmamız  34 yıllık tecrübesi  ile ilk gün ki heyecanı hizmet anlayışı ile tüm Etlik çevresi mahalle ve semtlerine  çözüm odaklı hizmet vermenin onuru ve gururunu  yaşamaktadır. Sizlerden almış olduğu güven ve yüzde yüz memnuniyet ile her geçen gün dahada mükemmel hizmet veriyoruz. Konusunda uzman kaliteli teknisyenlerimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizin her daim yanındayız.

etlik siemens servisi

Etlik Siemens teknik servisi tüm Siemens marka   fırın, buzdolabı, elektrikli süpürge, çamaşır makinesi , bulaşık makinesi ve klima gibi cihazlarınızın  her türlü bakım onarım  montaj işlerini itina ile gerçekleştirir. Sizlerde  evinizde veya işyerleriniz de  bulunan Siemens marka cihazlarınızın sorununda bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Etlik Siemens teknik servisine ulaşıp arıza kaydı verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde tam donanımlı araçlarımız ile hizmet vermekte olan alanında başarılı sertifikalı  teknisyenlerimiz adresinize gelerek sorununuza  çözüm getirecektir.

Onarım gerektiren durumlarda  ise parça gereksinimini gelmiş oldukları tam donanımlı araçlarımızda bulunan  tamamı Siemens marka olan cihazlarınızın orjinal yedek parçalar ile gideren teknisyenlerimiz onarım ve bakımı   en hızlı güvenilir bir şekilde yapar cihazınızı sizlere teslim eder. Verilmiş olan bu hizmeti kurumsal firmamız bir yıl işçilik ve parça garantisi altına alır. Bu bir yıl içerisinde doğabilecek her hangi bir arızada sizlerden ek bir ücret talep edilmez. Etlik Siemens teknik servisimiz vermiş olduğu bu hizmetleri kapıda elden nakit ödeme,eft veya banka kartları ile ödeme gibi seçenekler ile destekleyerek siz değerli müşterilerimize rahat uygun fiyata hizmet alma imkanını sunar.

Siz değerli müşterilerim de hizmetlerimizin faydalanmak ve Etlik Siemens teknik servisi müşterisi olma ayrıcalığını yaşamak için cihazlarınızda  fark etmiş olduğunuz herhangi bir problemde veya olumsuz çalışmada bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

ETLİK SİEMENS SERVİSİ BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4140″]

 

İl İlçe Semt
Ankara Keçiören Etlik
Ankara Keçiören İncirli

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.