Siemens E01, E02, E03, E04 veya E05 Arıza Kodu Nedir?

siemens-E01-E02-E03-E04-E05-arıza-kodu

Siemens arızaları ve hata kodları

Siemens bulaşık makinesinin dijital ekranı sizi makinenin durumu hakkında bilgilendirir. Bulaşık makinesi hata kodları bir problem olduğunu gösterir. Hangi problemlere işaret ettiklerini, problemin olabilecek arızaları ve bunları çözmeye çalışmak için ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için Siemens’in bulaşık makinesi hata kodları ( arıza kodları ) listesine göz atın. Lütfen bulaşık makinesi hata kodlarının yalnızca bulaşık makinenizin dijital bir ekranı olması durumunda görüntülendiğini unutmayın. Kodlar ve önerilen eylemler evde sahip olduğunuz bulaşık makinesi için geçerli olmayabilir. Bu durumda lütfen ürününüzün kullanım kılavuzunu kontrol edin.

Siemens E01, E02, E03, E04 veya E05 Arıza Kodu Nedir?

Bulaşık makineniz hatalı elektroniklerle ilgili bir bulaşık makinesi hata kodu göstermektedir. Bu büyük ihtimalle teknik bir hatanın meydana geldiği veya programın kesintiye uğradığı anlamına gelir. Bulaşık makinenizin onarıma ihtiyacı olabilir.

Çözüm: Siemens Servisiyle iletişim kurmadan önce bulaşık makinenizi yeniden başlatın. Bunu yapmak için lütfen açma/kapama düğmesini kullanarak ürünü kapatın, birkaç dakika bekleyin ve ardından ürünü yeniden çalıştırın. Bulaşık makinesi hata kodu hala görünüyorsa, su musluğunu kapatın ve bulaşık makinesinin güç kaynağıyla olan bağlantısını kesin. Siemens Servisini kullanarak onarım kaydı yaptırmak kolaydır.

Bir Yanıt

  1. Erdal kazan

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.