Keçiören Siemens Servisi

Keçiören Siemens Servisi

Keçiören Siemens servisi olarak siz değerli müşterilerimizin nitelikli güvenli hızlı servis anlayışımız ile her daim yanınızdayız. Yıllardır Keçiören`in her semt ve mahallesine aynı hızla hizmet veren kurumsal firmamız sizlerin güven ve desteğiyle daha da büyüyerek ilerlemektedir.  34 yıllık tecrübemiz ile  siz Keçiören halkına yedi yirmi dört hizmet sunmaktayız. Her daim ulaşabileceğiniz  kurumsal firmamızdan her konuda destek alabilirsiniz.

keçiören siemens servisi

Keçiören Siemens teknik servisi olarak Siemens marka klima Siemens tv, Siemens çamaşır makinesi, Siemens bulaşık makinesi, Siemens fırın Siemens ocak Siemens marka küçük ev aletleri gibi tüm cihazlarınızın bakım kurulum ve onarımını yapıyoruz. Hedefimiz tamamen müşteri memnuniyetidir. Sizler kurumsal firmamıza ulaşıp sıkıntınızı dile getirip arıza kaydı verdiğinizde tam donanımlı araçlarımız ile hizmet veren güvenilir profesyonel sertifikalı teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adrese gelerek sorunu yerinde inceler sizlere çözüm yolları sunar.

Keçiören Siemens Teknik Servisi

Sizlerin onayı ile cihazlarınızın onarımına başlayan teknisyenlerimiz onarım sırasında gereken orjinal yedek parçaları gelmiş oldukları  içerisinde tamamen  siemens marka orjinal yedek parça bulunduran tam donanımlı araçlarımızdan temin ederek cihazınızın  onarımını tamamlar. Sizlere vermiş olduğu kurulum bakım onarım gibi hizmetler sunan Keçiören Siemens teknik servisi vermiş olduğu hizmeti + 1 yıl  parça işçilik garantisi kapsamına alır. Bu bir yıl içerisinde oluşabilecek herhangi bir sorunda sizlerden ek ücret talep etmez. Almış olduğunuz bu nitelikli hizmetlerin karşılığı olan ödemelerinizi EFT ,banka kartları yada kapıda elden nakit ödeme  gibi seçenekler sunarak sizlere kolaylık sağlarız.

Sizlere en mükemmel şekilde hizmeti veren Keçiören Siemens servisi miz müşteri memnuniyetini her daim misyon edinmiştir. Farkındayız ki  sizlerin memnuniyeti her zaman başka müşterilerimize adres olacaktır. haftanın her günü  her saati bizlere ulaşarak fikir öneri taleplerinizi ve sorunlarınızı iletebilir  teknisyenlerimiz den bu konuda her zaman  yardım talebinde bulunabilirsiniz.

KEÇİÖREN SİEMENS SERVİS BÖLGELERİ

Keçiören Siemens Servisi

Önay Sk. No:21, 19 Mayıs Mahallesi, İncirli

Keçiören

06290

Telefon: 0312 255 87 87

İlİlçeSemt
AnkaraKeçiörenEtlik
AnkaraKeçiörenİncirli
AnkaraKeçiörenKalaba
AnkaraKeçiörenŞehitkubilay
AnkaraKeçiörenUfuktepe
AnkaraKeçiörenSanatoryum
AnkaraKeçiörenAktepe
AnkaraKeçiörenŞenlik
AnkaraKeçiörenGüçlükaya
AnkaraKeçiörenBağlum

admin

Türkiye geneli beyaz eşya, klima, kombi teknik servis rehberi.Tüm firma ve klima, kombi, beyaz eşya servislerini bulabileceğiniz teknik servis platformu.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.