Etimesgut Buderus Servisi

etimesgut buderus servisi

Etimesgut Buderus Servisi

Etimesgut Buderus Servisi 34 yıldır Etimesgut ta teknik servis hizmeti vermektedir. Kurumsal  firmamızın her daim önceliği müşteri memnuniyeti nitelikli üstün hizmet hızlı güvenilir  çözüm odaklı servis hizmeti vermektir. Etimesgut Buderus  teknik servisi günü her saati kesintisiz hizmet vermekte olup bünyesinde çalışan müşteri temsilcileri 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir .Etimesgut  Buderus kombi servisi bünyesinde çalışan teknik ekibe değişen teknoloji nedeni ile sürekli olarak  eğitime tabi tutar. Etimesgut un her semt ve mahallesine aynı hız aynı güven aynı kalite ile hizmet vermekte olan Etimesgut Buderus teknik servisi siz değerli müşterilerimizin desteği ve güveni ile her daim kendini yenileyerek hizmete devam edecektir.

etimesgut buderus servisi

Günümüzde  hayatımızın vazgeçilmezi olan ve her daim ihtiyaç duyduğumuz kombilerin tüm yıl çalışması nedeni ile periyodik bakımlara ihtiyacı vardır. Bakımı yapılmayan kombiler zaman ile daha çok çalışır ancak az ısınma sağlar. Bu fazla enerji tüketimi ise siz değerli müşterilerimize kabarık fatura olarak yansır. Bakımı yapılan kombiler en az /20 tasarruf sağlamakta olup hem daha fazla ısınacak hemde daha az fatura ödemenize neden olacaktır. Buderus marka kombilerin  bakım temizlik ve onarım işlevlerini sadece konusunda deneyimli teknik servisler tarafından yapılması gerekmektedir. Bilgisi dahilinde olmayan kişi yada kuruluşların veya sizlerin müdahalesi istenmeyen sonuçlara sebebiyet verecektir.  Etimesgut Buderus kombi servisi olarak Buderus marka  kombilerin bakım temizlik ve onarım işlerini itina ile yapar sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ederiz.

Etimesgut  Buderus teknik servisi  tam donanımlı araçlar ile hizmet vermekte olur arıza onarımı esnasında parça değişimi gerektiğin de tam donanımlı araçlardan  Buderus marka orjinal yedek parçalar temin edilerek parça değişimi sağlanır. Kurumsal firmamız  yapmış olduğu hizmeti + 1 yıl işçiik ve parça garantisi ile destekler. Etimesgut Buderus teknik servisi  siz değerli müşterilerine her daim en uygun fiyatı sunmakta olup ayrıca sizlere kapıda elden nakit ödeme eft ve ya banka kartları ile ödeme seçenekleri de sunmaktadır.

ETİMESGUT BUDERUS SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_3820″]

İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Çarşı
Ankara Etimesgut Eryaman
Ankara Etimesgut Zırhlıbirlikler
Ankara Etimesgut Şaşmaz

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.