Çamaşır makinesi servisi, sizlere daima tertemiz ve hijyenik giysiler sunan, sessiz çalışma özelliği ile varlığını unutturan, cihazınızın bakımdan montaja, arıza, onarım, tamir, yedek parça ve aksesuar gibi bütün ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır.

Eğitimli ve uzman teknisyenleri ile ücretsiz kurulum keşif hizmeti veren servisimiz, çamaşır makineniz için en güvenli ve en uygun yeri sizler için seçerek, en kaliteli montajı işlemini gerçekleştirmektedir. Bilinçli yapılması gereken kurulum işlemleri cihazın ileride oluşabilecek arıza durumundan, çalışma performansı, enerji tasarrufu ve bunun gibi birçok olayı etkileyebilecek öneme sahiptir.çamaşır makinesi servisi

Beyaz eşya servisi elemanları bu konuda eğitimli ve sertifikalı kişilerdir. Sizler için garantili bir montaj işlemi gerçekleştirerek, çamaşır makinalarınızı yetkili servis güvencesi altında, kullanıma hazır bir halde sizlere teslim ederler.

Çamaşır Makinesi Özel Programları

Hijyenik Yıkama; Yüksek sıcaklıklarda çalışan, 60 derece üstünde çamaşır suyunu kullanan bir programdır. Ağartma işlemini yapmak için mevcut olan ilgili haznelere çamaşır suyu, deterjan ve katı maddeleri dökünüz.

Çeşitli 30 dakika; Az kirli çamaşırları kısa sürede yıkamak üzere hazırlanmıştır. Sadece 30 dakika sürer ve böylece zaman ve enerji tasarrufu sağlar. 4. programın 30 dereceye ayarlanmasıyla, azami 3 kg olmak üzere muhtelif kumaşlardaki (yün ve ipek hariç) çamaşırları yıkamak mümkündür.

Çeşitli 15 dakika; Az kirli çamaşırları kısa sürede yıkamak üzere hazırlanmıştır. Sadece 15 dakika sürer ve böylece zaman ve enerji tasarrufu sağlar. 5. programın 30 dereceye ayarlanmasıyla, azami 1.5 kg olmak üzere muhtelif kumaşlardaki (yün ve ipek hariç) çamaşırları yıkamak mümkündür.

Leke Çıkarma; Program, renkleri solmayan ve çok kirli çamaşırların yıkanması için uygundur. Program, standart sınıftan yüksek bir yıkama sınıfını garanti eder. Farklı renkteki çamaşırları bu programda yıkamayınız. Servis merkezi, toz deterjan kullanılması ve inatçı lekeler için özel katkı maddeleri ile ön yıkama yapmanızı önermektedir.

Nevresim takımları; Tek yıkama performansıyla havlu ve yatak çarşaflarını yıkamak için yumuşatıcı kullanımını en uygun hale getiren, zaman ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlayan programını kullanınız. Çamaşır makinesi servisi, toz deterjan kullanılmasını önerir.

Eco Wash; Eco Wash fonksiyonu, hem çevre hem de elektrikli giriş için bir avantaj olan, çamaşırları yıkamak için kullanılan suyu ısıtmadan enerji tasarrufuna katkıda bulunmaktadır. Aslına bakılırsa, güçlendirilmiş etki ve en iyi şekilde kullanılan su tüketimi ortalama standart bir devre süresinde mükemmel sonuçların elde edilmesi garanti etmektedir. Daha iyi yıkama sonuçları elde etmek için, Anka servisi sıvı deterjan kullanımını tavsiye etmektedir.