Sincan Siemens Servisi

sincan siemens servisi

Sincan Siemens Servisi

Sincan Siemens servisi olarak tüm Siemens marka beyaz eşya ve klimalarınızın bakım onarım kurulum gerektiren işlemlerini itinalı bir şekilde yapmaktayız. Yıllardır Sincan ve çevresine aynı kalite güven ve uzmanlıkla hizmet veren kurumsal firmamız  uzman ekibi ile  bir telefonunuz ile hizmetinizdedir. Sincan`ın her neresinde olursanız olun  yedi yirmi  dört saat  hizmet veren Yenimahalle Siemens teknik servisin aradığınız takdirde anında hızlı servis imkanı ile çok kısa zaman içerisinde sizlere yardımcı olabilmek için adresinizde olacağız. 34 yıllık tecrübemiz ile sektörde  lider konumuna gelmiş olmanın gururunu yaşamaktayız.

sincan siemens servisi

Uzun yıllar kullanılmak için tasarlanan üretilen klima ve beyaz eşyalar periyodik olarak bakımları yapıldığı takdirde çok daha yüksek performans verecektir. Herhangi bir  arıza veya fazla tüketim gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için sizlerde ev ve işyerleriniz deki klima ve beyaz eşyalarınızın periyodik bakımlarını ihmal etmemelisiniz. Ancak bu bakım ve onarım gerektiren işlemleri bilgisi dahilinde olmayan kişi kuruluşlar veya sizlerin yapmış olduğu müdahaleler sizlere daha kötü sonuçlar olarak dönüşüm sağlayacaktır. Bu tip bakım ve onarımlarınız için sadece yetkisi olan teknik servisleri çağırmalısınız. Sincan Siemens teknik servisi olarak bakım onarım gibi sorunlarınız için kurumsal firmamıza ulaşıp sorununuzu belirttiğinizde  servis kaydınız oluşturulur. Sizlere en kısa zamanda konusunda uzman teknisyenlerimiz yönlendirilir.  Tam donanımlı araçlarımız ile hizmet veren teknisyenlerimiz sorununuzu inceler çözüm odaklı bakım veya onarıma başlar. Onarım sırasında yedek parça değişimi gerekirse gelmiş oldukları içerisinde  Siemens marka orjinal yedek parça barındıran tam donanımlı araçlarımızdan yedek parçalar temin edilerek sorununuz çözüme kavuşturulur.

Sincan Siemens teknik servisi tüm siemens marka  klima, televizyon , buzdolabı, ocak , fırın, çamaşır bulaşık makine, elektrikli süpürge gibi  cihazlarınızın tüm bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirerek vermiş olduğu bu hizmeti bir yıl işçilik parça garantisi kapsamına alır. Ayrıca sizlere kapıda elden nakit ödeme eft veya banka kartlari ile ödeme seçenekleride sunar.

SİNCAN SİEMENS SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4143″]

İl İlçe Semt
Ankara Sincan Fatih
Ankara Sincan Yenikent
Ankara Sincan Temelli
Ankara Sincan Organize Sanayi

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.