Altındağ Siemens Servisi

Altındağ Siemens Servisi

Altındağ Siemens servisi olarak hızlı , doğru, güvenilir, hizmet vermeyi misyon edinen kurumsal firmamız siz değerli Altındağ halkının hizmetindedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile  Sektörün önde gelen markası olan Siemens marka beyaz eşyalarınızın tüm montaj bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Sadece garanti kapsamında olan cihazlarınızın değil garanti süresi dolan tüm beyaz eşyalarınızın da bakım onarımını gerçekleştiren Altındağ Siemens teknik servisimiz 34 yıllık tecrübe ile Altındağ`ın tüm mahalle ve semtlerine aynı hız aynı kalite ile ulaşmaktadır.

altındağ siemens servisi

Günümüz teknolojisi hızla değişmektedir, kurumsal firmamız bu değişen teknolojiye en iyi bir şekilde uyum sağlamak için tüm teknik kadrosunu sürekli olarak eğitime tabi tutar . Siz değerli müşterilerimizin her daim en kaliteli hizmeti almasını sağlar. Altındağ Siemens servisi olarak tüm Siemens marka  televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi,bulaşık makinesi, klima. elektrikli süpürge küçük ev aletleri gibi beyaz eşya ve cihazlarınızın montaj bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren kurumsal firmamıza ulaşıp sorununuzu dile getirdiğiniz takdirde sizlere en kısa süre içerisinde tam donanımlı araçlarımız ile konusunda uzman kaliteli sertifikalı teknisyenlerimiz yönlendirilecektir. Belirtmiş olduğunuz adrese gelen teknisyenlerimiz  sorununuzu inceleyerek sizlere çözüm yollarını sunacaktır.  Bakım ve onarımı itinalı bir şekilde yapan teknisyenlerimiz herhangi bir parça değişimi gerektiğinde ise sizlere gelmiş oldukları tan donanımlı araçlarımızdan tamamen Siemens marka orjinal yedek parçalar ile değişimi sağlar  ve yapmış olduğu her işleme +1 yıl servis garantisi kapsamına alır.

Altındağ Siemens Teknik servisimiz sizlerin almış olduğu bu hizmetlerin karşılığı olan ücreti  kapıda elden nakit ödeme,eft veya banka kartları ile ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Sizlerde en mükemmel hizmeti almak adına günün istediğiniz  her saati 7/24 hizmet veren Altındağ Siemens Teknik servisini   arayabilirsiniz. Farkımız hizmet anlayışımızdır.

ALTINDAĞ SİEMENS SERVİSİ BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4135″]

İl İlçe Semt
Ankara Altındağ Ulus
Ankara Altındağ Opera
Ankara Altındağ Aydınlıkevler
Ankara Altındağ İskitler
Ankara Altındağ Dışkapı
Ankara Altındağ Hasköy
Ankara Altındağ Siteler
Ankara Altındağ Samanpazarı
Ankara Altındağ Telsizler
Ankara Altındağ İstasyon

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.