Etimesgut Siemens Servisi

Etimesgut Siemens Servisi

Etimesgut Siemens Servisi yedi gün yirmi dört saat  34 yıllık tecrübesi ile tüm Etimesgut semt ve mahallelerine  profesyonel teknisyen ekibi ile her daim siz değerli müşterilerine en kaliteli en hızlı en uygun fiyat farkı ile hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile Etimesgut`ta sektörün önde gelen firması olan kurumsal firmamız hizmette sınır tanımamakta ve siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendini yeniliyerek hizmetlerine devam etmektedir. Etimesgut Siemens teknik servisi olarak sürekli değişen teknolojiye uyum sağlamak için teknisyenlerimizi eğitiyor geliştiriyoruz. Hedefimiz tüm Etimesgut çevresine en kaliteli hizmeti her daim vermektir.

etimesgut siemens servisi

Siz değerli müşterilerimiz de ev ve işyerlerin de kullanmış olduğunuz Siemens marka klima ,televizyon ,fırın, ocak , çamaşır bulaşık makineleri. küçük ev aletleri gibi cihazlarınızın bakım onarım ve montaj gereken işlemlerinde hiç tereddütsüz  kurumsal firmamıza ulaşarak servis talebinizi iletebilirsiniz. Servis talebiniz alındıktan sonra en kısa süre içerisinde kaliteli sertifikalı teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adresinize tam donanımlı araçlarımız ile gelerek sorununuzu yerinde inceler  sizlere çözüm önerileri getirir.

Siz değerli müşterilerimizin de onayı alındıktan  sonra  cihazınızın onarımına başlayan teknisyenlerimiz onarım sırasında gereken parçaları tam donanımlı araçlarımızda mevcut olan tamamı Siemens marka  orjinal yedek parçalar ile değişimi sağlar.Etimesgut Siemens Servisi vermiş olduğu bu onarım bakım parça değişimine  bir yıl işçilik parça garantisi verir. Bir yıl içerisinde  çıkabilecek herhangi bir sorunda sizlerden ek ücret talep etmez.

Sizlere her daim kaliteli uygun fiyat sunan Etimesgut Siemens Servisimiz ödemelerde her zaman kolaylık sağlar. Sizlere eft, banka kartları ile ödeme veya kapıda elden nakit ödeme gibi seçeneklerde sunar. Kaliteyi  en üst seviyede yaşamak siz değerli müşterilerimizin de hakkıdır. Kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı almak için sizlerde 7/24 kurumsal firmamıza ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz .

ETİMESGUT SİEMENS SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4149″]

İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Çarşı
Ankara Etimesgut Eryaman
Ankara Etimesgut Zırhlıbirlikler
Ankara Etimesgut Şaşmaz

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.