Sincan Buderus Servisi

Sincan Buderus Servisi

Sincan Buderus servisi siz değerli müşterilerine  Buderus marka  kombi bakım temizlik ve arıza onarımında hizmet vermektedir. Kurumsal firmamız 34 yıllık tecrübesi ile  Sincan`ın tüm belde ve mahallerine aynı tecrübe aynı hız güven aynı nitelik ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.   Sincan Buderus servisi bünyesinde bulunan teknik ekibe periyodik olarak eğitimler vererek siz değerli müşterilerine her daim en iyi hizmeti sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin karşılaştığı her sorun için ulaşabileceği 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz  bir telefon yakınlığında dır . Buderus marka kombilerde yaşadığınız her sorun için müşteri temsilcilerimizi arayarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Sincan Buderus servisi her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur bu hizmet anlayışı ile Sincan da aranan lider teknik servis olmanın gururunu yaşamaktayız.

sincan buderus servisi

Sincan Buderus  kombi servisi olarak yıl içerisinde zamanla fazla çalışma nedeni ile  az ısıtma fazla enerji tüketimi yapan kombilerin bakım  temizlik ve arızada ise onarım işlerini itina ile yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz kurumsal firmamıza ulaşıp ervis talebinizi ilettiğiniz de sizlerin talep etmiş olduğu gün ve saatte konusunda uzman gerekli donanıma sahip sertifikalı teknisyenlerimizi tam donanımlı araçlar ile adresinize yönlendiririz. Uzman ekibimiz adresinize gelerek Buderus marka kombinin bakım temizlik işlemlerini yapar. Arıza durumunda ise sorunu inceler çözüm konusunda siz değerli  müşterilerini bilgilendirir. siz değerli müşterilerimiz konu hakkında bilgi sahibi olduktan sonra vereceğiniz onay ile teknisyenlerimiz arıza onarımına başlar.  Onarım esnasında parça değişimi gereksinimi olduğunda ise  sertifikalı teknisyenlerimizin gelmiş olduğu tam donanımlı araçlardan orjinal yedek parçalar temin edilerek arıza sorunsuz bir şekilde onarılır cihaz teslim edilir.

 Sincan Buderus servisi olarak yapılan bu  bu hizmet +1 yıl  işçilik ve servis garantisi kapsamına alınır. Kurumsal firmamız her daim siz değerli müşterilerine en uygun fiyat avantajını sunmaktadır. Ayrıca almış olduğunuz hizmetin karşılığını  sizlere sunulan kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğiniz ile yapabilirsiniz.

SİNCAN BAYMAK SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_3811″]

İl İlçe Semt
Ankara Sincan Fatih
Ankara Sincan Yenikent
Ankara Sincan Temelli
Ankara Sincan Organize Sanayi

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.