Gölbaşı Buderus Servisi

gölbaşı buderus servisi

Gölbaşı Buderus Servisi

Gölbaşı Buderus Servisi siz değerli müşterilerine Gölbaşı ve çevresinde Buderus marka kombilerin bakım temizlik ve onarım gibi işlevlerinde üstün hizmet farkını yaşatmaktadır. Buderus kombi bakım temizlik ve onarım hizmetlerinde ilk akla gelen teknik servis olarak kurumsa firmamız siz değerli müşterilerine her daim en iyi hizmeti vermek amacı ile bünyesinde çalıştırmakta olduğu  teknik ekip ve müşteri temsilcilerini periyodik eğitime tabi tutmaktadır.

gölbaşı buderus servisi

Böylece siz değerli müşterilerine her zaman hızla değişen teknolojiye uygun hizmet  vermekteyiz. Kurumsal firmamız 7/24 günün her saati resmi tatil ve hasta sonralı da dahil olmak üzere kesintisiz hizmet sunmakta olup siz değerli müşterilerinin tüm teknik sorunlarında bir telefon uzaklığındadır.

Gölbaşı Buderus kombi servisi olarak Buderus marka kombilerin bakım temizlik ve arıza onarımını en üst kalitede yaparak siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.7/24 hizmet veren kurumsal firmamıza ulaşıp sorununuzu dile getirdikten sonra arıza kaydı vermenizden hemen sonra siz değerli müşterilerimize tam donanımlı araçlarımız ile hizmet veren  konusunda uzman gerekli donanıma sahip sertifikalı teknisyenlerimiz yönlendirilecektir. Sorununuzu yerinde inceleyen teknisyenlerimiz sizlere sorun ve çözümü hakkında bilgi verir. Siz değerli müşterilerimizin onayı da alındıktan sonra kombi bakım ve temizliğine başlanır . Arıza durumunda ise  kombi arızası titizlikle onarılır parça değişimi gerektiğinde sertifikalı teknisyenlerimizin gelmiş olduğu bünyesinde tamamen Buderus marka yedek parçaları bulunduran tam donanımlı araçlardan orjinal yedek parçalar temin edilerek arıza çözüme kavuşturulur.

Gölbaşı Buderus Servisi vermiş olduğu tüm bakım temizlik ve arıza onarımı gibi işlemlere bir yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. Böylece siz değerli müşterilerimiz bir yıl içerisinde karşılaşabileceği muhtemel sorunlarda herhangi bir ücret ödemeyecektir. Kurumsal firmamız her daim uygun fiyat avantajı ile siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Gölbaşı Buderus Servisi her daim uygun fiyat ödeme kolaylığı hızlı güvenilir güler yüzlü hizmet ile tüm Gölbaşı ve çevresinin hizmetindedir.

GÖLBAŞI BUDERUS SERVİSİ

[address_schema address=”wp_as_3818″]

İl İlçe Semt
Ankara Gölbaşı Merkez
Ankara Gölbaşı Gaziosmanpaşa Mh.
Ankara Gölbaşı Kızılcaşar Mh.

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.