Yenimahalle Siemens Servisi

Yenimahalle Siemens Servisi

Yenimahalle Siemens  servisi    siz değerli  müşterilerimizin Siemens marka  klima ve beyaz eşyalarınızın  bakım  onarım ve kurulum için destek isteyeceği tek güvenilir firmadır. Yıllardır Yenimahalle`nin tüm semt ve  mahallerine  aynı hız aynı kalite güven ve güler yüzle hizmet veriyoruz.

yenimahalle siemens servisi

Yenimahalle Siemens teknik servisi 34 yıllık tecrübesi 7/24 hizmet veren teknik kadrosu ile  bir dünya markası olan siemens markasının  teknik servisi olmanın gururu içerisindedir. Sektörde her daim ön plana çıkan kurumsal firmamız siz değerli müşterilerimize sürekli nitelikli hizmet verme çabası içerisinde olup bunun için değişen teknolojiye uyum sağlayarak teknisyen ve teknik ekiplerini sürekli olarak eğitime tabi tutmaktadır.

Günümüz teknolojisinde klımalar ve beyaz eşyalar hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuştur.  Yaz sıcaklarında  devamlı kullanmış olduğumuz klimalarımızın bakıma ihtiyacı vardır. Bakımı yapılmayan klimalar  zamanla içerisinde  barındırdığı toz bakteriler ile  hastalık saçmaktadır. Fazla enerji tüketimi yaparak da sizlere yüksek fatura olarak  dönmektedir. Oysa bakımı yapılan klimalarınız hem sağlığınızı hemde tasarruflu kullanımı ile bütçenizi koruyacaktır. Beyaz eşya ve klimalarınızın bakım onarım ve kurulum işlerini sadece yetkili teknik servislere yaptırmanız gerekmektedir. Yeterli  donanımı olmayan kişilerin veya sizlerin müdahalesi sizlere istenmeyen sonuçlar çıkaracağından bu tip bakım onarım işlemleri için sizlerde muhakkak  sadece yetkili  firmalar ile iletişime geçiniz.

Yenimahalle  Siemens servisi bizlere ulaşıp  servis kaydı verdiğin de en kısa sürede sizlere teknik ekibini yönlendirecektir. Adresinize gelen teknisyenlerimiz sorunu yerinde inceler ve sizlere çözüm seçenekleri sunar arıza onarımı sırasında  parça değişimi gerektiğinde  orjinal parçalar teknisyenlerimizin geldiği  tam donanımlı araçlardan temin edilecektir. Verilen hizmet karşılığında sizlere  kapıda elden nakit ödeme eft ve banka kartlarıyla ödeme gibi farklı seçenekler sunulmaktadır.

Yenimahalle Siemens servisi miz vermiş olduğu tüm bakım onarım işçilik hizmetlerini +1 yıl garanti ile destekleyerek hizmetlerinin her daim arkasında olmuştur. Sizlerde bu nitelikli hizmetlerden yararlanmak için kurumsal firmamızı arayabilirsiniz.

YENİMAHALLE SİEMENS SERVİS BÖLGELERİ

Yenimahalle Siemens Servisi

917. Cd. No:53, Yeşilevler Mahallesi

Yenimahalle

06190

Telefon: 0312 255 87 87

İlİlçeSemt
AnkaraYenimahalleDemetevler
AnkaraYenimahalleŞentepe
AnkaraYenimahalleÇiğdemtepe
AnkaraYenimahalleBatıkent
AnkaraYenimahalleOstim
AnkaraYenimahalleİvedik
AnkaraYenimahalleOrganize Sanayi
AnkaraYenimahalleÇayyolu
AnkaraYenimahalleÜmitköy
AnkaraYenimahalleİstasyon

admin

Türkiye geneli beyaz eşya, klima, kombi teknik servis rehberi.Tüm firma ve klima, kombi, beyaz eşya servislerini bulabileceğiniz teknik servis platformu.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.