Bulaşık makinesi servisi, vermiş olduğunuz ziyafetler sonrasında en büyük yardımcınız olan, enerji tasarrufu özelliği ile bütçenize dost bu eşsiz cihazınızın, ihtiyacı olan montaj, bakım, arıza, onarım, tamir, yedek parça ve aksesuar gibi bütün servis işlemlerini en ekonomik fiyat aralıkları ile karşılamaktadır.

Daima en iyi performansı elde edebilmek ve tertemiz bulaşıklara sahip olabilmek için bulaşık makinenizin bakımını ihmal etmemelisiniz. Aksi halde yağlı kalmış tabaklar, çizilmiş bardaklar ve lekeli bulaşıklar gibi hoş olmayan sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bakımı ihmal edildiği için arızalanan cihazınızın garantisi de geçersiz sayılabilir.

bulaşık makinesi servisiÜstün özellikli bulaşık makinenizi daha uzun süre kullanmak ilk günkü yüksek ve güçlü performansı elde etmek için çağrı merkezimizi arayarak, Beyaz eşya servisi teknisyenlerimizden destek isteyebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisinden Su ve Enerji Tasarrufu Önerileri

Sadece bulaşık makinesi dolu olduğu zaman yıkama devrini başlatın. Bulaşık makinesinin dolmasını beklerken, sudan geçirme devrini kullanarak, istenmeyen kokuların oluşumunu engelleyebilirsiniz.
Yıkama devirleri tablosunu kullanarak bulaşıkların kirlilik seviyesine ve bulaşık tipine uygun olan yıkama devrini seçin.
Normal derecede kirli bulaşıklar için daha düşük enerji ve su kullanan EKONOMİK yıkama devrini kullanın.
Bulaşık miktarı normalden daha az ise yarım yükleme opsiyonunu kullanın.
.Elektrik tedarikçiniz, elektrik tasarrufu saatleri hakkında bilgi veriyorsa yıkama devirlerini daha düşük ücretlendirme uygulandığı saatler arasında çalıştırın. Gecikmeli başlatma düğmesi yıkama devirlerini istediğiniz şekilde organize etmenize yardımcı olur.

Bulaşık Makinesinde Yıkanmaması Gereken Bulaşıklar

  • Ahşap parçalar, kulpları ahşap ya da boynuz şeklinde olan veya parçaları yapıştırılarak birleştirilmiş nesneler.
  • Alüminyum, bakır, pirinç, kalay ya da kurşundan yapılmış parçalar.
  • Isıya dayanıklı olmayan plastik materyallerden yapılmış parçalar.
  • Antik ya da elle boyanmış porselenler.
  • Antik gümüşler diğer bir yandan, antik olmayan gümüşler de diğer metallere temas etmeyeceğinden emin olunduktan sonra hassas bir yıkama devri ile bulaşık makinesinde yıkanabilir.

NOT: Bulaşık makinenizin güvenliği için çatal ve bıçak sepetini kullanmanızı tavsiye ederiz.