Batıkent Siemens Servisi

batıkent siemens servisi

Batıkent Siemens Servisi

Batıkent Siemens servisi olarak Siemens marka klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın,ocak ,elektrikli süpürge ve küçük ev aletleri gibi cihazlarınızın her türlü bakım  onarım ve kurulum işlemleri itinalı olarak yapılır. Yıllardır Batıkent ve çevresine hizmet sunan kurumsal firmamız tüm Batıkent semt ve ilçelerine  hızlı güvenilir nitelikli hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin de takdirini kazanmıştır. 34 yıldır teknik servis alanında göstermiş olduğumuz faaliyetlerimiz bizlere tecrübe olarak dönmüştür. Batıkent Siemens teknik servisini günün her saati istediğiniz an arayabilir servis talebinizi bildirebilirsiniz.

batıkent siemens servisi

Sorunlarınız için Batıkent Siemens servisine ulaşıp sorununuzu dile getirdiğinizde uzman teknik personelimiz yaptığınız görüşme esnasında  sorunu daha iyi anlayabilmek  adına sizlerden bazı kontroller yapmanızı  isteyebilir. Eğer sorununuz telefonda giderilemeyecek bir sorun ise servis talebiniz kayıt alınır. En kısa zamanda sizlere tam donanımlı araçlarımız ile hizmet vermekte olan işinde uzman profesyonel teknisyenlerimiz yönlendirilir. Sorununuzu yerinde inceleyen teknisyenlerimiz  kurulum ve bakım işlerini itina ile yapar onarım gerek durumlarda ise onarımı gerçekleştirir. Yedek parça gereksinimi olduğu takdirde  orjinal yedek parçalar teknisyenlerimizin gelmiş olduğu içerisinde tamamen Siemens marka cihazlara  orjinal yedek parçalar bulunduran tam donanımlı araçlarımızdan temin edilerek onarım itina ile yapılır. Batıkent Siemens teknik servisi yapmış olduğu bu hizmetlere bir yıl işçilik ve yedek parça garantisi altına alarak  siz değerli müşterilerinin tüketici haklarını korur. Verilen hizmetlerde siz değerli müşterilerimize banka kartları ile ödeme elden nakit ödeme veya eft gibi ödeme kolaylıkları da sunar.

Batıkent Siemens servisi siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet adına sürekli servis ağında  iyileştirme ve geliştirme yapmaktadır. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerileri  kurumsal firmamız açısından oldukça önemlidir.  Batıkent Siemens servisi ni tüm görüş önerileriniz talepleriniz ve şikayetleriniz için 7 /24 istediğiniz saatte arayabilir görüşlerinizi iletebilirsiniz. Bildirmiş olduğunuz  tüm öneri ve görüşleriniz  uzman kadromuz tarafından titizlikle  incelenecektir. Tek hedefimiz siz değerli müşterilerimize daima kaliteli hizmettir.

[address_schema address=”wp_as_4145″]

İl İlçe Semt
Ankara Batıkent İlk Yerleşim Mh.
Ankara Batıkent Kardelen Mh.

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.