Altındağ Beko Servisi

Altındağ Beko servisi 34 yıla dayanan tecrübesi ile Beko marka tüm beyaz eşya ve klimalarınızın bakım ve onarımını yapmaktadır. Her daim müşteri memnuniyetine önem vermeyi ilke edinen Altındağ Beko servisimiz 7/24 günün her saati sadece Altındağ`ın belirli bölgelerine değil her mahalle ve semtine aynı hız ve kalite ile hizmet vermektedir.Altındağ Beko servisi olarak siz değerli müşterilerimizin uygun olduğu saatte müşteri temsilcilerimiz tarafından arıza kaydınız alındıktan sonra en kısa süre içerisinde teknik ekiplerimiz adresinize yönlendirilir. Her biri konusunda uzman olan teknisyenlerimiz sizlere en mükemmel çözümleri sunacaktır.

altındağ beko servisi

Altındağ Beko servisimiz yılların vermiş olduğu tecrübe ile her daim müşteri memnuniyetini önemseyen kurumsal firmamız bizlere ulaştığınız takdirde sizlere gereken desteği sağlayacaktır. 7/24 hizmet veren kurumsal firmamıza ulaşıp sorununuzu dile getirdiğiniz anda randevu sistemi ile istediğiniz an sizlere teknik ekiplerimiz yönlendirilecek arıza bakım ve montaj işlemleriniz yapılacaktır. Beko marka tüm fırın, ocak, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve küçük ev aletleri gibi cihazlarınızın yetkili servisi olan Altındağ Beko servisi yapmış olduğu tüm işlemlere + 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir.

Onarım gereken durumlarda ise tam donanımlı araçlarımızda mevcut olan tamamen Beko marka olan orjinal yedek parçalar ile değişimi sağlanmaktadır. her daim sizlere fiyat ta en uygun hizmeti sağlamakta olan Altındağ Beko servisimiz ödeme de kolaylıklar da sağlamaktadır.

Altındağ beko servisi olarak amacımız ankastre ürünler beyaz eşyalar ve klimala servis sektöründe nitelikli hızlı zamanında en üst düzeyde hizmet vermektir. Maalesef kullanmış olduğumuz beyaz eşya ve klimalarımız zamanla bir çok sebeplerden dolayı arıza göstermektedir. Sizlerin yapması gereken bu arızalarda sadece yetkili servislerin müdahale etmesini sağlamaktır .Cihazlarınızın bakım ve onarımını profesyonel bir şekilde yapan bir servisten faydalanmalısınız. Bu neden ile Altındağ Beko servisi 7/24 hizmet anlayışı ile siz Altındağ`lıların hizmetindedir.

[address_schema address=”wp_as_3597″]

ALTINDAĞ BEKO SERVİS BÖLGELERİ

İl İlçe Semt
Ankara Altındağ Ulus
Ankara Altındağ Opera
Ankara Altındağ Aydınlıkevler
Ankara Altındağ İskitler
Ankara Altındağ Dışkapı
Ankara Altındağ Hasköy
Ankara Altındağ Siteler
Ankara Altındağ Samanpazarı
Ankara Altındağ Telsizler
Ankara Altındağ İstasyon

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.