Yenimahalle Viessmann Servisi

Yenimahalle Viessmann Servisi

Yenimahalle Viessmann servisi olarak siz değerli müşterilerimize tüm Viessmann marka kombi ve klimalarınızın bakım ve onarımında hizmet vermekteyiz. 34 yıla dayanan tecrübemiz güler yüzlü hızlı kaliteli hizmet anlayışımız ile kurumsal firmamız tüm Yenimahalle semt ve mahallelerine hizmet vermekte olup sorunlarını anında uygun fiyat avantajı ile çözüme kavuşturmaktadır.Yenimahalle Viessmann servisi yedi gün yirmi dört saat siz değerli müşterilerine bir telefon uzaklığındadır.Sizlerde her zaman hızlı kaliteli güvenilir hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

yenimahalle viessmann servisi

Yenimahalle Viessmann servisini arayıp sorununuzu belirtip servis talebinde bulunduğunuz zaman randevu sistemi ile sizlerin talep ettiği  gün ve saate servis temin edilerek adresinize yönlendirilir. Tam donanımlı araçlarımız ile  randevu günü ve saati adresinize gelen konusunda eğitimli sertifikalı teknisyenlerimiz sorununuzu yerinde inceler ve size çözüm önerilerini sunar.Yenimahalle Viessmann yetkili servisi teknisyenleri gerekli durumda Cihazınızın bakım ve onarımını yapar onarım sırasında gerek görür ise cihaz parçalarını tam donanımlı araçlarımız da mevcut olan orjinal Viessmann marka yedek parçalar ile değişimi sağlar.

Kurumsal firmamız vermiş olduğu bu hizmeti + 1 yıl garanti kapsamına alır. Her zaman siz değerli müşterilerine uygun fiyat avantajı sunan Yenimahalle Viessmann servisimiz almış olduğunuz hizmetin karşılığında sizlere kapıda elden nakit ödeme, eft ve banka kartlar ile ödeme seçenekleri de sunar. Kombi ve klimalarınızın  düzenli olarak bakımları yapılması gerekmektedir. Bu kombiler de yılda bir kez klimalar da ise yılda iki kez olmalıdır. Bakımı yapılmayan cihazlar sizlere kabarık faturalar arızalar ve de verimli çalışmama olarak geri dönüşüm sağlar. Unutmayalım ki her zaman cihaz bakımlarınız  kurumsal firmamız tarafından yapılmalıdır. Sizlerin ve ya yetkisi olmayan her hangi birinin müdahalesi sizlere arıza olarak geri dönüşüm sağlayacaktır.

Bu neden ile sizlerde kombi ve klima bakımlarınız da Yenimahalle Viessmann servisine başvurmalısınız 7/24 sizlere hizmet veren kurumsal firmamız her daim her sorununuza çözüm bulacaktır.

YENİMAHALLE VİESSMANN SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4227″]

İl İlçe Semt
Ankara Yenimahalle Demetevler
Ankara Yenimahalle Şentepe
Ankara Yenimahalle Çiğdemtepe
Ankara Yenimahalle Batıkent
Ankara Yenimahalle Ostim
Ankara Yenimahalle İvedik
Ankara Yenimahalle Organize Sanayi
Ankara Yenimahalle Çayyolu
Ankara Yenimahalle Ümitköy
Ankara Yenimahalle İstasyon

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.