Altındağ Viessmann Servisi

Altındağ Viessmann Servisi

Altındağ Viessmann servisi  olarak  siz Altındağ halkının hizmetindeyiz.34 yılın vermiş olduğu tecrübe ve öz güven ile  Altındağ`ın tüm semt mahallelerine aynı hız ve güven ile hizmet veren Altındağ Viessmann servisi haftanın 7 günü 24 saat  siz değerli müşterilerinin bir telefon uzaklığındadır. Sektöründe bir dünya lideri olan Viessmann marka tüm kombi ve klimalarınızın bakım ve onarımını üstlenen Altındağ Viessmann servisi yılların vermiş olduğu  tecrübe ve de değişen teknoloji ye göre eğitim alan uzman teknisyenleri ile her daim yanınızdadır.

altındağ viessmann servisi

Bakımı yapılmayan kombi ve klimalarınız sizlere yüksek fatura  gereksiz arızalar olarak geri dönüşüm sağlar. Bakımı yapılmayan kombiler gelen yüksek faturalara rağmen istenilen ısınmayı da sağlamaz . Klima ise yılda  iki kez bakımı yapılmalı aksi takdirde hem fazla enerji tüketerek kabarık faturalara neden olur hemde içinde bakteri  barındırarak sizlerin ve çocuklarınızın sağlığını etkiler.

Cihazlarınızın bakımının sadece yetkili servisler tarafından yapılması gerekmektedir.yeterli donanıma sahip olmayan kurumların yada sizlerin müdahalesi ileride arıza olarak döner ve en istenmedik zamanda mağdur olmanıza sebep olur. Çankaya Viessmann servisi olarak Viessmann marka tüm kombi klimalarınızın bakımını itinalı bir şekilde yapıyoruz. Altında Viessmann servisine ulaşıp servis talep ettiğiniz takdirde uzman teknisyenlerimiz tam donanımlı araçlarımız ile  belirtmiş olduğunuz adrese gelerek cihazınızın bakım ve onarımını yapar. Onarım sırasında parça değişimi gerektiğinde ise tam donanımlı araçlarımızda mevcut olan Viessmann marka yedek parçaları ile değişimi sağlayarak yapmış olduğu bu işçilik ve parça değişimine bir yıl garanti verir. Bir yıl içerisinde doğabilecek herhangi bir problem olasılığında siz değerli müşterilerinden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Kapıda elden nakit banka kartları eft gibi ödeme kolaylığı sağlayan Çankaya Viessmann serivsimiz her daim siz değerli müşterilerinin  takdirini kazanmıştır. Bizlere 7/24 günün her saati ulaşabilirsiniz müşteri memnuniyeti Çankaya Viessmann servisi için her daim önem teşkil etmektedir.

ALTINDAĞ VİESSMANN SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4223″]
İl İlçe Semt
Ankara Altındağ Ulus
Ankara Altındağ Opera
Ankara Altındağ Aydınlıkevler
Ankara Altındağ İskitler
Ankara Altındağ Dışkapı
Ankara Altındağ Hasköy
Ankara Altındağ Siteler
Ankara Altındağ Samanpazarı
Ankara Altındağ Telsizler
Ankara Altındağ İstasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.