ClickCease

Mamak Viessmann Servisi

Mamak Viessmann Servisi

Mamak Viessmann servisi olarak siz değerli Mamak halkına hizmet vermekteyiz.  Mamak `ın tüm semt ve mahallerine 34 yıllık tecrübemiz ile ilk gün ki çalışma azmimiz ile hızlı güvenilir hizmet sunmaktayız. Sektör de bir lider olan viessmann marka cihazlar siz değerli müşterilerimizin de her zaman tercihi olmuştur.

mamak viessmann servisi

Mamak viessmann servisi olarak bu dünya lideri markanın tüm bakım ve onarım işlerini üstlenmiş bulunuyoruz. Değişen teknoloji ye uyum sağlama adına teknisyenlerimizi her daim eğitime tutan kurumsal firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmayı misyon edinmiştir.

Klimalarınızın bakımının yılda iki sefer yapılması gerekmektedir aksi takdirde hem daha fazla enerji sarfiyatı olacak hemde klimaların içinde biriktirdiği bakteriler sizlerin sağlığını etkiliyecektir. Aynı şekilde  kombilerinizin de en az yılda bir kez bakımı yapılmalıdır . Bakımı yapılmayan kombiler kabarık faturalar ve hiç beklenmedik zamanda arıza olarak sizlere geri dönüş yapacaktır. Bizler Mamak viessmann servisi olarak kombi ve klima gibi cihazlarınızın bakım ve onarım gerektirdiği durumlar da yanınızdayız 34 yıla dayanan tecrübemiz ile biz Mamak Viessmann servisine ulaştığınız  takdirde arıza kaydınız oluşturulur en kısa zamanda işinde nitelikli eğitimli uzman teknisyenlerimiz tam donanımlı araçlarımız ile belirtmiş olduğunuz adrese gelerek sorununuzu yerinde inceler ve çözüme kavuşturur.

Onarım sırasında gereken Viessmann marka  orjinal yedek parçalar teknik ekibimizin gelmiş olduğu tam donanımlı araçlardan temin edilerek sorununuz çözüme kavuşturulur. Ayrıca  Mamak Viessmann servisi olarak yapmış olduğumuz tüm bakım onarım ve işçiliklere  bir yıl garanti vererek siz değerli müşterilerimizin tüketici hakkınıda korumuş bulunur.

Sizlere  haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren Mamak Viessmann servisi  kapıda banka kartları eft  veya elden ödeme seçenekleri sunmaktadır. Sizlerde  hizmette öncelikli olmak için kombi ve klima bakım onarımları için günün her saati Mamak Viessmann serivisine ulaşabilirsiniz.

MAMAK VİESSMANN SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4218″]

İl İlçe Semt
Ankara Mamak Kayaş
Ankara Mamak Hüseyingazi
Ankara Mamak Demirlibahçe
Ankara Mamak Gülveren
Ankara Mamak Misket
Ankara Mamak Boğaziçi
Ankara Mamak Abidinpaşa
Ankara Mamak Akdere
Ankara Mamak Kutludüğün
Ankara Mamak Lalahan

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.