Yaşamkent Viessmann Servisi

Yaşamkent Viessmann Servisi

Yaşamkent Viessmann servisi olarak siz değerli müşterilerimize Yaşamkent ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Yaşamkent de sektörün önde gelen kurumsal firması olarak biz Yaşamkent Viessmann servisi siz değerli müşterilerimizin haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yaşamkent`in tüm semt ve mahallerine aynı hız ile servis imkanı sunan kurumsal firmamız yıllardır verdiği hızlı güvenilir güler yüzlü hizmet ile müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

yaşamkent viessmann servisi

Müşterilerinden almış olduğu bu güven ile 34 yıllık tecrübesine dayanarak her geçen gün daha iyi hizmeti misyon edinen Yaşamkent Viessmann servisi değişen teknolojiye de uyum sağlayarak verdiği eğitimler ile teknisyenlerini siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet için yetiştirmektedir.

Viessmann Kombi ve klimaların periyodik bakımlarının kesinlikle ihmal edilmemesi gerekmektedir. Klimaların yılda 2 kez kombilerin ise yılda bir kez mutlaka bakımları yapılmalıdır. Klimaların periyodik bakımlarının yapılmaması sağlık açısından zararları olup ayrıca fazla enerji tüketimi ile maddi yöndende zararı bulunmaktadır. Aynı şekilde kombilerinizin yıllık bkaımları yapılmaz ise bu kombileriniz de fazla tüketime neden olur . Fazla tüketime karşılık yeterince ısınamaz vede yüksek faturalara maruz kalırsınız.Bu sebeplerden dolayı periyodik bakımlarınızı güvenle Yaşamkent Viessmann servisini arayarak yaptırabilirsiniz. Servisimiz tam donanımlı araçlar ile adresinize gelerek bakım ve onarım işlerinizi itina ile gidererek yedek parça gerektiğinde ise tam donanımlı araçlarımızdan Viessmann marka orjinal yedek parçaları temin eder vermiş olduğu bu hizmeti 1 yıl işçilik ve parça garantisi ile destekler.

Almış olduğunuz bu hizmetin karşılığını banka kartları eft ve elden nakit ödeme seçeneklerinden herhangi biri ile yapabilirsiniz.

Günün her saati Yaşamkent Viessmann servisine ulaşabilir istek görüş ve önerilerinizi dile getirebilir çözüm gerektiği durumlar da hızlı bir şekilde çözüme kavuşursunuz.7/24 sizlere hizmet veren kurumsal firmamız müşteri memnuniyetini misyon edinmiş ve siz değerli müşterilerimizin başka müşterilere adres olacağının farkında olup her daim mükemmel hizmet verme çabası içindedir.

YAŞAMKENT VİESSMANN SERVİSİ

[address_schema address=”wp_as_4225″]

Yaşamkent viessmann kombi servisi aynı gün servis hizmeti sunmaktadır.

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.