Eryaman Viessmann Servisi

Eryaman Viessmann Servisi

Eryaman Viessmann servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm Eryaman çevresine hizmet vermekteyiz. Sektörün önde gelen kurumsal firması olmanın gururu ile siz değerli müşterilerimize her daim uygun fiyat kaliteli hizmet veren Eryaman Viessmann servisimiz 7/24 hizmetinizdedir. Bizlere günün istediğiniz saatinde ulaşıp sorunlarınızı dile getirebilir çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

eryaman viessmann servisi

Kombi ve klimalarınızın bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir.Aksi takdirde istenmedik durumlara maruz kalabilirsiniz. Klima bakımı periyodik olarak yapılması çok önemlidir. Günümüzde  Lejyoner  hastalığı( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastlaık olup bakımı yapılmayan klimalardan  kaynaklanmaktadır. Kombi bakımı ise her yıl düzenli yapılması gereken bir işlemdir.Kombi bakımlarınız sırasında sadece temizlik işlemi yapılmaz yıpranmış parçalar da tespit edilerek değişimi sağlanır.

Bu bakım sizlere %20 tasarruf olarak geri dönüşüm sağlar.Eryaman Viessmann servisi olarak kombi klima  bakım ve onarımı yerinde yapılır ve onarım sırasında gerekli olduğu takdirde tam donanımlı araçlarımızda mevcut olan Viessmann marka orjinal yedek parçalar ile parça değişimi sağlanır.

Eryaman Viessmann servisimiz vermiş olduğu hizmeti 1 yıl garanti kapsamına alır.1 yıl içerisin de doğabilecek herhangi bir sorunda  sizlerden işçilik veya  orjinal parça adı altında herhangi bir ücret talep etmez. Sizler almış olduğunuz bu hizmetin karşılığını banka kartları ,eft elden nakit ödeme seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.

Her daim vermiş olduğu hizmetin arkasında duran Eryaman Viessmann servisimiz sizlere en kaliteli en uygun  en hızlı hizmeti verme çabası içerisindedir. Sizlerde  Ankara`nın soğuk günlerinde soğuk günlerinde arızalar ile karşılaşıp mağdur olmamak için Eryaman Viessmann servisini arayarak kombi bakımınızı yaptırabilirsiniz hünü  her saati sizlere hizmet veren  kurumsal firmamız her sorununuzda yanınızda olacaktır. Ayrıca kurumsal firmamızı her daim istek görüş önerileriniz için de arayabilirsiniz.

ERYAMAN VİESSMANN SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4233″]
İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Eryaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.