ClickCease

Batıkent Viessmann Servisi

Batıkent Viessmann  Servisi

Batıkent Viessmann servisi yılların vermiş olduğu tecrübe ile  tüm Batıkent`e hizmet vermektedir. Kurumsal firmamız her geçen gün siz değerli müşterilerimizin desteği memnuniyeti ile dahada büyümektedir. Sektöründe bir dünya lideri olan Viessman marka kombi ve klimalarınızın bakım ve onarımını yapmaktayız. Batıkent  Viessmann servisi  değişen teknolojiye  uyum sağlama adına her daim kendini ve teknik ekibini yenileyerek konusunda uzman nitelikli ekipler hazırlamaktadır. Teknisyenlerimiz  sürekli olarak eğitime tabi tutularak siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini vermeleri sağlanmaktadır. Sizlerde günün her saati Batıkent Viessmann servisi ni arayarak servis talebinizi iletebilirsiniz.

batıkent viessmann servisi

Kombi ve klimalarınız yılın belirli zamanlarında bakım gerektirmektedir. Batıkent Viessmann servisi bu bakımları itinalı bir şekilde yapmaktadır. Zamanında yapılmayan bakımlar sizlere enerji sarfiyatı yüksek fatura ve kombilerinizde çamurlaşarak tıkanan  filtreler olarak geri dönüşüm yapar. Cihazlarınızın bakımı sadece yetkili firma olan Batıkent Viessmann servisi tarafından yapılmalıdır. bilgisi dahilinde olmayan teknik ekip ve ya  sizlerin cihazlara olan müdahalesi daha kötü sonuçlara sebep olacaktır. İstenmedik arızalara maruz kalmak enerji tüketiminde vede faturalarınız da düşüşe sebep olmak için sizlerde kombi klima bakımlarınız için Batıkent Viessmann servisiyle iletişime geçmelisiniz. Bizlere ulaşıp servis talebinizi bildirdiğiniz takdirde sertifikalı teknisyenlerimiz tam donanımlı araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın kontrollerini yaparak sizlere konu hakkında bilgi vererek nasıl çözüme kavuşacağınız anlatılır.

Cihaz bakımlarınız itinalı bir şekilde yapılır. Arızalı cihazlarınız onarım yapılır onarım sırasında parça değişimi gerektiğinde ise tam donanımlı araçlarımızda mevcut bulunan Viessmann marka orjinal yedek parçalar ile değişim sağlanır. Cihazlarınız sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilir. Ayrıca Batıkent Viesmann servisi  almış olduğunuz bakım işçilik ve orjinal yedek parça değişimine 1 yıl garanti vererek siz müşterilerini koruma altına alır.Batıkent Viessmann servisi siz müşterilerinin bütçesini de düşünerek en uygun fiyatlar ile vermiş olduğu hizmeti ister havale ister eft isterseelden nakit ödeme seçenekleride sunmuş bulunmaktadır.

BATIKENT VİESSMANN SERVİSİ BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4212″]

İl İlçe Semt
Ankara Batıkent İlk Yerleşim Mh.
Ankara Batıkent Kardelen Mh.

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.