Sincan Viessmann Servisi

Sincan Viessmann Servisi

Sincan Viessmann servisi olarak 34 yıla dayanan tecrübemiz ile siz Sincan halkının hizmetindeyiz. Sincan`ın her semt ve mahallesine aynı hız aynı kalite ile hizmet veren kurumsal firmamız siz değerli müşterilerimizin her daim her sorununda yanındadır. Sektörde lider konumunda olan kurumsal firmamız Viessmann gibi lider olmuş bir markanın teknik servis sorumluluğunu üstlenmiştir. Sincan Viessmann marka tüm kombi ve klimalarınız Sincan Viessmann servisi tarafından bakım ve onarımı itinalı bir şekilde gerçekleştirilir. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz ulaşabileceğiniz Sincan Viessmann servisimiz günün her saati her türlü sorununuza çözüm arayacaktır.

sincan viessmann servisi

Klimaların bakımı yılda 2 kez periyodik olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde yüksek enerji tüketimi düşük verim ve arızalar ile karşı karşıya gelirsiniz.Aynı şekilde kombi bakımı da ihmal edilmeyerek yılda bir kez yapılmalıdır. Tüm yıl çalışmaya maruz kalan kombileriniz zaman la içindeki filtreler tıkanarak sizlere az ısınma yüksek fatura ve beklenmedik arıza olarak geri dönüşüm yapar. Ancak cihaz bakımlarınızın sadece yetkili kurumlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Sizlerin veya yeterli eğitimi almamış kişilerin müdahalesi daha kötü sonuçlara sebebiyet verecektir. Bu nedenlerden dolayı sizler de kombi ve klimalarınızın bakım ve onarımın da Sincan Viessmann servisine başvurarak servis talebinizi bildirebilirsiniz. Servis talebiniz tarafım dan alındıktan hemen sonra en kısa süre içerisin de tam donanımlı aaraçlarımız ile konusunda uzman teknisyenlerimiz adresinize gelerek sorunu yerinde inceler size konunun çözümü için önerilerde bulunur bakım ve onarımı gerçekleştirir. Onarım sırasında gerekli olan Viessmann marka orjinal yedek parçalar servis ekibimizin geldiği tam donanımlı araçlardan temin edilir. yapılmış olan hizmete bir yıl işçilik parça garantisi verilir. Ayrıca sizlere almış olduğunuz hizmete karşılık kapıda elden nakit, eft ve banka kartları ile ödeme seçenekleri sunulur

Siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmete layık olduğunu düşünen Sincan Viessmann servisimiz her daim siz müşterilerinin yanında olup 7/24 sınırsız hizmet vermektedir.

SİNCAN VİESSMANN SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4229″]

İl İlçe Semt
Ankara Sincan Fatih
Ankara Sincan Yenikent
Ankara Sincan Temelli
Ankara Sincan Organize Sanayi

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.