Çankaya Viessmann Servisi

Çankaya Viessmann Servisi

Çankaya Viessmann  servisi  34 yıllık tecrübesi ile siz Çankaya halkının hizmetinde. Çankaya`nın tüm semt ve mahallerine  hızlı ve güvenilir hizmet sunan Çankaya Viessmann  kombi servisi bir dünya lideri olan Viessmann marka tüm kombi ve klimalarınızın bakım ve onarımını en sağlıklı bir şekilde yapar ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim eder. 7/24 hizmet veren  Çankaya Viessmann servisi her daim Çankaya halkının hizmetindedir.

çankaya viessmann servisi

Viesman marka klimalarınızın   yılda iki kez  bakımının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan klimalar sigara içen insana benzer .İnsan ne kadar sigara içerse  vücüdunun performansı da bir o kadar verimsiz ve sağlıksız olur. Çünkü ciğerleri dolmuştur rahat nefes alamaz .Eğer  sigara içmiyor ise akciğerleri temiz olacağından daha rahat nefes alıp verir. Vucudunun  performansı daha yüksek olacaktır. Dolayısıyla bakımı yapılmayan klimalarda daha performanslı çalışacaktır. Kombi bakımları ise yılda bir kez  yapılmalıdır aksi takdirde kombiler elektirik su ve gaz etkenleri ile çalıştığından sizlere kabarık faturalar ve arızalar olarak dönecektir.

Kombi ve klimalarınız sadece yetkisi olan teknik ekip tarafından bakımı yapılmalıdır. Bizler  Çankaya Viessmann servisi olarak  sizlere en hızlı en güvenilir güler yüzlü hizmeti sunmaktayız .Bizlere ulaştığınız takdirde tam donanımlı araçlarımız ile sertifikalı teknisyenlerimiz sizlere ulaşıp sorununuzu yerinde inceler her hangi bir parça değişiminde ise tam donanımlı araçlarımızda mevcut olan Viessmann marka orjinal yedek parça ile değişimi sağlar. Çankaya Viessmann servisi vermiş olduğu bu hizmeti + 1 yıl garanti ile destekler.

Kapıda elden nakit eft veya banka kartları ile ödeme kolaylığı sağlayan Çankaya  Viessmann servisi  her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmıştır. Sizlerde  Çankaya Viessmann servisini günün her saati arayarak sorunlarınızı dile getirip çözüm talebinde bulunabilirsiniz. Bizlere her konuda ulaşıp görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

ÇANKAYA VİESSMANN SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4220″]

İl İlçe Semt
Ankara Çankaya Sıhhiye
Ankara Çankaya Kızılay
Ankara Çankaya Dİkmen
Ankara Çankaya Oran
Ankara Çankaya Öveçler
Ankara Çankaya Bahçelievler
Ankara Çankaya Beşevler
Ankara Çankaya Söğütözü
Ankara Çankaya Balgat
Ankara Çankaya Çayyolu
Ankara Çankaya Ayrancı
Ankara Çankaya Yıldız
Ankara Çankaya Maltepe
Ankara Çankaya Anıttepe
Ankara Çankaya Cebeci
Ankara Çankaya Kurtuluş
Ankara Çankaya Kırkkonaklar
Ankara Çankaya Küçükesat
Ankara Çankaya Kavaklıdere
Ankara Çankaya G.O.P
Ankara Çankaya Bilkent

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.