Ankara Viessmann Servisi

Ankara Viessmann Servisi

Ankara Viessmann servisi olarak siz değerli müşteirlerimize garanti süresi dolmuş olan Viessmann marka kombi teknik servis hizmetini vermekteyiz. Kurumsal firmamız 34 yıllık tecribe, konusunda uzman donanımlı müşteri temsilcileri ve tecrübeli gerekli eğitimi almış sertfikalı teknisyenleri ile Ankara`nın tüm semt ve mahallelerine aynı hız ve güven ile hizmet veriyoruz. Ankara Viessmann servisine haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz ulaşabilir , servis kaydı oluşturabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz yukarıda vermiş olduğumuz iletişim numaralarından Ankara Viessmann kombi servisine ulaşabilirsiniz.

ankara viessmann servisi

Ankara Viessmann teknik servisine ulaşarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimize sorununuzu iletip servis kaydı oluşturduğunuz takdir de randevu sistemi ile sizlerin talep etmiş olduğu gün ve saatte konusunda uzman teknisyenlerimiz tam donanımlı araçlar ile vermiş olduğunuz adrese gelir. Teknisyenlerimiz cihazın arızasını inceler ve onarımı konusunda sizlere gereken bilgiyi verir. Siz değerli müşterilerimizin onayı alındıktan sonra Viessmann marka beyaz eşyanın arıza onarımına başlanır en kısa süre içerisinde arıza onarımı tamamlanarak cihaz sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Arıza onarımı esnasında parça değişimi gerektiği durumda ise teknisyenlerimizin gelmiş olduğu tam donanımlı araçlardan Viessmann marka tamamen orjinal yedek parçalar temin edilir.Ankara Viessmann servisi vermiş olduğu hizmeti + 1 yıl parça ve işçilik garantisi kapsamına alarak, bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorunda siz değerli müşterilerimizden ücret talep etmez.

ANKARA VİESSMANN SERVİSİ

Ankara Viessmann servisi her daim en uygun teknik servis hizmeti vermekte olup almış olduğunuz teknik servis hizmetinin ödemesini banka kartları ile, eft veya kapıda nakit ödeme seçeneklerinden herhangi biri ile yapabilirsiniz. Kurumsal firmamız her daim müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin başka müşterilere adres olacağının farkında olarak sizlere en kaliteli en hızlı servis hizmetini vermekteyiz. Ankara Viessmann kombi servisine yukarıda belirtmiş olduğumuz iletişim numaralarından ulaşabilir bu eşsiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 

ANKARA VİESSMANN SERVİSİ BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4237″]

Ülke İl İlçe
Türkiye Ankara Çankaya
Türkiye Ankara Mamak
Türkiye Ankara Keçiören
Türkiye Ankara Altındağ
Türkiye Ankara Yenimahalle
Türkiye Ankara Batıkent
Türkiye Ankara Eryaman
Türkiye Ankara Etimesgut
Türkiye Ankara Sincan
Türkiye Ankara Çayyolu
Türkiye Ankara Ümitköy
Türkiye Ankara Pursaklar

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.