Etimesgut Viessmann Servisi

Etimesgut Viessmann Servisi

Etimesgut Viessmann servisi olarak her daim siz değerli müşterilerimize hızlı güler yüzlü nitelikli hizmet verme çabası içerisindeyiz. Konusunda eğitimli  uzman kadromuz 7/24 sizlerin bir telefon uzaklığındadır. Etimesgut`un neresinde olursanız olun  anında hızlı servis anlayışımız ile çok kısa sürede sizlere çözüm sunuyoruz. Etimesgut`un her  semt mahallesine hizmet vermekte olan kurumsal firmamız 34 yıllık tecrübesi ile sektörde lider konumundadır.her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere çözüm odaklı hizmet verme çabası içerisindedir.

etimesgut viessmann servisi

Sektörde lider olan Viessmann markalı cihazlarınızın bakım ve onarımını üstlenmiş olan Etimesgut Viessmann Servisi her yıl düzenli bakım  gerektiren cihaz bakımlarınızı itinalı bir şekilde yapmaktadır. Düzenli bakımı yapılmayan kombi ve klimalarınız sizlere beklenmedik arızalar vede kabarık faturalar olarak dönüşüm sağlar Ayrıca yılda iki kes bakımı yapılması gereken klimalarınız  bakım yapılmaması durumunda ise içinde barındırdığı bakteriler ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atar.

Etimesgut  Viessmann servisi  7/24 hizmet veren firmamıza ulaştığınız anda sertifikalı teknisyenlerimiz ve de tam donanımlı araçlarımız ile sorunu yerinde incelemeye gelip size çözüm önerileri getirecektir.Cihaz bakım ve onarımları yerinde yapılacağından dolayı sizler mağdur durumda bırakılmıyacaksınız.  Onarım sırasında ise gerekli olan Viessmann marka orjinal yedek parçalar tam donanımlı araçlarımız da mevcuttur onarım sırasında kesinlikle orjinal yedek parça kullanılmaktadır. Etimesgut Viessmann kombi servisi yapmış olduğu hizmete 1 yıl işçilik parça garantisi vererek yapmış olduğu hizmetin arkasındadır. Uygun fiyat avantajı sunan krumsal firmamız ayrıca  almış olduğunuz hizmetin karşılığı olan  ödemeyi eft, elden nakit ödeme ve banka kartları ile yapma kolaylığıda sağlamaktadır.

Etimesgut Viessmann servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti  bizler için önem taşımaktadır Her daim  müşterilerine kaliteli uygun hizmnet verme çabası içerisinde olan kurumsal firmamız her geçen gün kendini yenilemektedir.Değişen teknolojiye uyum sağlama açısından periyodik olarak teknisyenlerini eğitime tabi tutmaktadır.

ETİMESGUT VİESSMANN SERVİSİ BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4231″]

İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Çarşı
Ankara Etimesgut Eryaman
Ankara Etimesgut Zırhlıbirlikler
Ankara Etimesgut Şaşmaz

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.