Yenimahalle Alarko Servisi

Yenimahalle Alarko Servisi

Yenimahalle Alarko servisi olarak siz değerli müşterilerimize her daim en nitelikli hızlı güvenli teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmamız Yenimahalle`in her semt ve mahallesine aynı hız aynı güven ve aynı kaliteli hizmeti sunmakta olup siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve takdiri ile sektörün önde gelen teknik servis firması olmuştur.

Yenimahalle Alarko servisi nitelikli gerekli eğitime tabi tutulmuş güvenilir sertifikalı teknisyenleri 7/24 sizlere verilen numaralardan hizmet sunan çözüm odaklı konusunda uzman müşteri temsilcileri ile Alarko marka garantisi süresi dolmuş olan kombi ve klima gibi cihazların bakım temizlik ve arıza onarımını titizlikle yapmaktadır.

yenimahalle alarko servisi telefonu

Kurumsal firmamıza ulaşıp Alarko marka kombi cihazınız la ilgili sorunu belirtip servis talep etmeniz durumunda uzman müşteri temsilcilerimiz tarafından servis kaydınız oluşturulur. En kısa süre içerisin de içerisinde orjinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile hizmet sunan sertifikalı teknisyenlerimiz adresinize yönlendirilir.

Uzman teknisyenlerimiz cihazı inceler ve gerekli olan bakım ve temizliği en kısa süre içerisinde titizlikle yapar. Kombi ve klima gibi cihazların arızası durumunda ise teknisyenlerimiz arızayı inceler çözüm yolları hakkında sizi bilgilendirir.

Siz değerli müşterilerimizin onayı alındıktan sonra onarıma başlanır.Arıza onarımı esnasında parça değişimi gerektiğinde ise teknisyenlerimizin gelmiş olduğu tam donanımlı araçlardan orjinal yedek parçalar temin edilerek arıza onarımı tamamlanır .Yenimahalle Alarko servisi vermiş olduğu bu üstün nitelikteki hizmeti + 1 yıl işçilik ve parça garantisi ile desteklemektedir.

Yenimahalle Alarko servisi siz değerli müşterilerine her daim olduğu gibi ödeme konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır ödemelerinizi MOBİL POS la kredi kartları eft veya elden nakit ödeme gibi seçeneklerden istediğiniz herhangi biri ile rahat ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Yenimahalle Alarko servisi müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmakla beraber değerli müşterilerine sürekli olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyat avantajları ile vermektedir.

[address_schema address=”wp_as_3525″]

YENİMAHALLE ALARKO SERVİS BÖLGELERİ

İl İlçe Semt
Ankara Yenimahalle Demetevler
Ankara Yenimahalle Şentepe
Ankara Yenimahalle Çiğdemtepe
Ankara Yenimahalle Batıkent
Ankara Yenimahalle Ostim
Ankara Yenimahalle İvedik
Ankara Yenimahalle Organize Sanayi
Ankara Yenimahalle Çayyolu
Ankara Yenimahalle Ümitköy
Ankara Yenimahalle İstasyon

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.