Eryaman Alarko Servisi

Eryaman Alarko Servisi

Eryaman Alarko servisi siz değerli müşterilerimize kombi klima bakım onarımın da hizmet vermektedir. Alarko teknik servis olarak Eryamanın tüm semt ve mahallelerinde hızlı güvenilir hizmet anlayışı ile sizlerin hizmetindeyiz.

Donanımlı araç uzman sertifikalı teknik ekibimiz orjinal yedek parça güvencesi ile Eryaman çevresine hizmet vermekte olup arızalarınız yerinde tespit edilerek onarımı gerçekleştirilir. Ayrıca bakım onarım ve değişen parçalarınız servisimiz tarafından 1 yıllık garanti kapsamındadır.Her zaman yaptığı işin arkasında duran Eryaman Alarko teknik servisimiz müşterilerimizin takdirini de kazanmıştır.

eryaman alarko servisi

Eryaman Alarko teknik servis olarak bilgi birikimimiz deneyimli teknik elemanlarımız ile yedi yirmidört sizlere bir telefon uzaklığındayız. Kombiler gaz ,elektrik ,su ile çalıştığı için can ve mal güvenliğiniz için oldukça önemlidir.Yıllık bakımları yapılmayan kombilerde su ısınıp çamurlaşmaktadır.Meydana gelen bu çamurlaşma filtreleri tıkamakta ve bu tıkanmalar kombinizin çalışmasını engelleyerek gaz ve elektirik sarfiyatına sebep olmaktadır.Arızalar meydana gelmektedir.

Sizlerde bu tip sorunlarla karşılaşmamak için kombilerinizin bakımını her yıl düzenli olarak yaptırarak sürpriz fatura ve arızalardan korunmuş olursunuz. 34 yıllık tecrübemiz ile Eryaman ve semtlerinin hizmetindeyiz.
Eryaman Alarko servisi teknik servisi olarak sizlere almıs olduğunuz hizmet karşılığında ödemelerinizi kapıda banka kartları, eft, veya nakit ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Zamanımız şartlarını göz önünde bulundurursak kombi hizmeti güven bilgi gerektiren bir sektördür. Bu nedenle kombi bakımlarınızı sadece yetkili servislere yaptırmanız gerekmektedir.

Eryaman Alarko kombi teknik servis olarak siz değerli müşterilerimize işinde uzman eğitimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Yıllardır hizmetimizde göstermiş olduğumuz başarı bizlere müşteri memnuniyeti olarak dönmüştür. Bizlere daha kolay ulaşmanız için her türlü alt yapıyı sağlam bir şekilde kuran firmamız arıza bildirimlerinizi anında değerlendirir ve sonuca ulaştırır. Bizlere günün her saatinde ulaşıp servis talep edeceğiniz çağrı merkeziyle hizmetinizdeyiz.

[address_schema address=”wp_as_3485″]

ERYAMAN ALARKO SERVİS BÖLGELERİ

İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Eryaman

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.