Batıkent Demirdöküm Servisi

Batıkent Demirdöküm Servisi

Batıkent  Demirdöküm servisi olarak siz değerli  müşterilerimize her daim kesintisiz hızlı  çözüm odaklı ve uygun fiyat farkı ile yıllardır hizmet vermekteyiz. Kurumsal firmamız 34 yıllık tecrübesi ile tüm  Batıkent ve çevresine aynı hız aynı güven ile problemsiz servis hizmeti sunmaktadır.  Siz değerli müşterilerimize her daim en iyi hizmet vermeyi hedef edinen Batıkent Demirdöküm teknik servisi 7/24 kesintisiz   Batıkent ve çevresine servis hizmeti vermektedir.  Sizlerde Demirdöküm kombi,  Demirdöküm Klima  ve Demirdöküm termosifon gibi  tüm Demirdöküm marka cihazlarınızın bakım kurulum ve onarımı için Batıkent Demirdöküm teknik servisine ulaşarak arıza kaydı verebilirsiniz.

batıkent demirdöküm servisi

Tüm bir yıl çalışan  kombi termosifon klima gibi cihazlar periyodik bakımları yapılmadığı takdirde sizlere fazla enerji tüketimi ile kabarık istenmeyen faturalar ve sizleri zor durumda bırakacak arızalar olarak geri dönüşüm sağlar. Demirdöküm kombi klima ve termosifon gibi cihazlarınızın her yıl gerekli donanıma sahip yetkili teknik ekip tarafından bakımı yapılmalıdır. Yeterli donanıma sahip olmayan kişilerin veya sizlerin müdahalesi  cihazlarınızda istenmeyen arızalara yol açacaktır.

Bu durum soğuk Ankara kışında sizleri mağdur duruma düşürür. Sizlerde Demirdöküm marka klima kombi ve termosifon gibi cihazlarınızın bakım ve onarımı için gerekli tüm donanıma sahip Batıkent Demirdöküm teknik servisini arayarak cihazlarınızın bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. 7 /24 hizmet veren Batıkent Demirdöküm teknik servisini arayarak servis talebinde bulunduğunuzda randevu sistemi ile siz değerli müşterilerimizin talep etmiş olduğu gün ve saatte teknik ekibimiz sizlere ulaşarak cihazlarınızın  bakım onarımını gerçekleştirir ve cihazı sizlere sorunsuz bir şekilde teslim eder.

Batıkent Demirdöküm teknik servisi  teknisyenleri sizlere daha iyi hizmet amacı ile tam donanımlı araçlarımız ile servis hizmeti vermektedir. Onarım esnasında gerekli olabilecek  orjinal yedek parçalar bu tam donanımlı araçlardan temin edilir. Batıkent demirdöküm teknik servisi olarak vermiş olduğumuz  hizmeti + 1 yıl işçilik ve parça garantisi kapsamına alıyoruz.  müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan  teknik servisimiz sizlere MOBİL POS ile kredı kartıyla ödeme ve eft gibi ödeme kolaylıklarıda sağlamaktadır.

BATIKENT DEMİRDÖKÜM SERVİSİ BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_3918″]

İl İlçe Semt
Ankara Batıkent İlk Yerleşim Mh.
Ankara Batıkent Kardelen Mh.

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.