Pursaklar Alarko Servisi

Pursaklar Alarko Servisi

Pursaklar Alarko kombi,klima servisi siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet müşteri memnuniyetini birebir yaşatan kurumsal hizmet vermektedir.Teknik servisimiz Pursaklar ve çevresinde sizlere 7/24 kaliteli hızlı güler yüzlü hizmet sunmakta olup sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmaktadır. Bizlere ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede yeterli donanıma sahip olan sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından cihazınızın bakım ve onarımı yapılmaktadır.

Alarko markalı tüm kombilerinizin tüm modellerine teknik servis hizmeti sunarak Pursaklar çevresine tüketicisini memnun bırakmayı kaliteyi yaşatmayı başaran Alarko kombi servisimiz daima hızlı güvenilir güler yüzlü hizmeti ile siz müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.Cihazınızın ömrünü uzatmak ve en iyi şekilde verim alabilmek için cihanızın düzenli olarak bakımının yapılması gerekmektedir.cihazlara yapılan bakım sayesinde kış boyunca yüksek verim alıp kazaları da önlemiş olursunuz.

pursaklar alarko servisi

Pursaklar Alarko servisi olarak müşteri memnuniyeti her zaman misyonumuz olmuştur.Bizlere ulaşmış olduğunuz da en kısa sürede tam donanımlı araçlarımız teknik ekibimiz ile sizlere ulaşır orjinal yedek parça garantisiyle sorununuz çözüme kavuşturulur.Pursaklar Alarko servisi yaptığı tüm bakım onarımlar bir yıl garanti kapsamındadır. Alarko kombilerde gerekli eğitimi almamış kişilerin yaptığı mudahale gaz, elektirik, su gibi maddelerin birleştiği Alarko kombilerde tehlike oluşturabilmektedir.

Bu nedenle kombi bakım onarımınızı Alarko yetkili servis dışında hiç bir kuruluşa yaptırmamanız gerekmektedir .Ayrıca Pursaklar Alarko servisi olarak siz müşterilerimize kapıda banka kartları, eft , veya nakit ödeme seçenekleri ile kolaylık sağlıyoruz. Pursaklar Alarko servisi olarak 34 yıllık tecrübemizle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tekrar belirtmek gerekirse Pursaklar alarko servisi olarak her zaman yaptığımız işin arkasındayız güvenilir kaliteli güler yüzlü hizmet bizim işimiz sizlere bir telefon kadar yakınız.Kaliteli güvenli bir hizmet için bizi arayın.

Pursaklar Alarko Servis Bölgeleri

[address_schema address=”wp_as_3534″]

İl İlçe Semt
Ankara Pursaklar Merkez
Ankara Pursaklar Sarayköy

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.