Eryaman Demirdöküm Servisi

Eryaman Demirdöküm Servisi

Eryaman Demirdöküm kombi servisi yıllardır Eryaman çevresine Demirdöküm marka kombi klima ve termosifon gibi cihazların bakım ve onarımını en mükemmel bir şekilde yaparak siz değerli müşterilerine sorunsuz bir şekilde teslim eder. 34 yıllık tecrübemiz işinde uzman eğitimli teknik ekibimiz 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ile Eryaman ve çevresinde aranan  teknik servis olmanın onur ve gururunu yaşıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz de Demirdöküm  kombi Demirdöküm klima Demirdöküm termosifon gibi cihazlarınızın bakım onarım kurulum gibi işlevleri için kurumsal firmamıza 7/24 hizmet veren numaralardan ulaşıp servis talebinizi iletebilirsiniz. Eryaman Demirdöküm teknik servisi hızlı hizmet anlayışı içerisinde  servis talebinizi ulaştırdığınız anda en kısa süre içerisinde donanımlı  sertifikalı nitelikli teknisyenlerini vermiş olduğunuz adrese yönlendirecektir.

eryaman demirdöküm servisi

Eryaman Demirdöküm servisi siz değerli müşterilerinin her daim  hızlı güvenilir nitelikli güler yüzlü hizmet ile yanındadır.  Kurumsal firmamızı arayıp servis kaydı oluşturduğunuz da en kısa süre içerisinde tam donanımlı araçlarımız ile hizmet veren  işinde profesyonel sertifikalı teknisyenlerimiz adresinize gelir ve sorunu yerinde inceler. Demirdöküm marka cihazınızın bakım ve onarımını sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapar sizlere teslim eder. Bu onarım esnasında parça değişimi gerektiğinde ise gelmiş oldukları tam donanımlı araçlardan tamamen Demirdöküm marka olan orjinal yedek parçalar ile değişim yapılır. Cihaz sorunsuz bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim edilir  . Eryaman Demirdöküm teknik servisi tüm Demirdöküm marka kombi klima ve termosifon gibi cihazlarınıza yapmış olkduğu bakım ve onarımı + 1 yıl işçilik ve parça garantisi kapsamına alır.

Eryaman Demirdöküm  teknik servisimiz  her an  zaman olduğu gibi ödeme konusunda da sizlere kolaylık sağlayarak MOBİL POS ile eft ve kapıda elden nakit ödeme gibi seçeneklerde sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de Eryaman Demirdöküm servisi müşterisi olma farkını yaşamak için günün istediğiniz saatinde 7/24 bizlere ulaşarak servis talebinizi iletebilirsiniz.

ERYAMAN DEMİRDÖKÜM SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_3916″]

İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Eryaman

Etiketler:

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.