Yenimahalle Demirdöküm Servisi

Yenimahalle Demirdöküm Servisi

Yenimahalle Demirdöküm Servisi olarak siz değerli müşterilerimize yıllardır değişmeyen hizmet anlayışı içerisinde en güvenilir uzman kaliteli  servis hizmetleri sunmaktayız. 34 yıllık tecrübesi ile  Yenimahalle`nin tüm semt ve mahallelerine  hizmet veren Yenimahalle Demirdöküm servisi  yıllardır kalitesinden asla taviz vermemiştir. Günümüz teknolojisine uyum sağlama amacı ile  teknisyenlerini devamlı eğitime tabi tutan kurumsal firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Yenimahalle Demirdöküm teknik servisine istediğiniz gün ve saatte 7/24 ulaşabilir sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. haftanın yedi günü yirmi dört saati hizmet veren müşteri temsilcilerimizi arayıp sorununuzu ilettiğiniz takdirde randevu sistemi ile istediğiniz gün ve saate servis talep edebilirsiniz.

yenimahalle demirdöküm servisi

Hayatımızın vazgeçilmezleri olan kombi ve klimalar  tüm yıl çalışmaları dolayısı ile periyodik bakımlara ihtiyaç duyarlar. Bakımı olmayan kombi ve klimalar hem daha fazla çalışarak  sizlere yüksek fatura olarak geri dönüşüm yapar hem de istenmedik anlarda arıza gibi kötü sonuçlar çıkarabilir .Demirdöküm kombi ve klimaların bakımlarının sadece gerekli eğitimi almış  kişi yada kuruluşlar tarafından yapılması gerekmektedir.  Kombi ve klima  bakım onarımı hakkında yeterli donanıma sahip olmayan kişilerin veya sizlerin cihazlara olan müdahalesi  daha kötü sonuçlara sebep olabilir. Yenimahalle Demirdöküm  kombi servisimiz Demirdöküm kombi Demirdöküm klima ve Demirdöküm termosifon gibi cihazlarınızın her türlü bakım ve onarımını   yapar ve siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir şekilde teslim eder.

Yenimahalle Demirdöküm kombi servisi tam donanımlı araçlarımız ile hizmet vermekte olup herhangi bir arıza onarımında yedek parça ihtiyacını tam donanımlı araçlarımız da bulunan Demirdöküm marka orjinal yedek parçalar ile  parça değişimini yapar. Demetevler Demirdöküm Servisi kurumsal firmamız vermiş olduğu işçilik ve onarıma + 1 yıl işçilik ve parça garantisi altına alır.  Siz değerli müşterilerini her daim düşünen Yenimahalle Demirdöküm teknik servisi almış olduğunuz hizmetin karşılığını Kapıda elden nakit eft veya MOBİL POS  ile kredı kartları ile ödeme kolaylığı da sağlar. Yenimahalle Demirdöküm servisi sizlere sadece bir telefon uzaklığındadır.

YENİMAHALLE DEMİRDÖKÜM SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_3911″]

İl İlçe Semt
Ankara Yenimahalle Demetevler
Ankara Yenimahalle Şentepe
Ankara Yenimahalle Çiğdemtepe
Ankara Yenimahalle Batıkent
Ankara Yenimahalle Ostim
Ankara Yenimahalle İvedik
Ankara Yenimahalle Organize Sanayi
Ankara Yenimahalle Çayyolu
Ankara Yenimahalle Ümitköy
Ankara Yenimahalle İstasyon

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.