Gölbaşı Demirdöküm Servisi

Gölbaşı Demirdöküm Servisi

Gölbaşı Demirdöküm servisi, garanti süresi dolmuş cihazların bakım ve onarım gibi  teknik servis hizmeti sunmaktadır. 34 yıllık tecrübesi yedi yirmi dört hizmet anlayışı ile yıllardır Gölbaşı`nda lider servis olmayı başaran kurumsal firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile hizmette sınır tanımamaktadır. Her daim hızlı, güvenilir, kaliteli, güler yüzlü hizmet anlayışı taşıyan Gölbaşı  Demirdöküm servisi uzman nitelikli teknik kadrosu ile  Gölbaşının her semt ve mahallesine  teknik hizmet vermektedir.

gölbaşı demirdöküm servisi

Tüm yıl ev ve işyerlerinde  çalışan kombi ve klimalar zaman içerisinde bakımı olmadığından dolayı fazla  çalışmak ile beraber fazla enerji tüketimi yapmaktadır. Ancak bu fazla tüketime  rağmen cihazlardan yeterince verim alınmaz. Demir döküm kombi ve klimaların periyodik bakımları yapılması durumunda ise hem fazla enerji tüketiminden hem de kabarık faturalardan kurtulmuş olur aynı zamanda cihazlar daha verimli çalışır .

Bakımı yapılmayan cihazlar istenmedik zamanda arıza çıkarır ve siz değerli müşterilerimizi zor durumda bırakır siz değerli müşterilerimiz 7/24 hizmet veren Gölbaşı Demirdöküm teknik servisine ulaşıp teknik servis talebinizi ilettiğiniz durumda sizlere en kısa zamanda  tam donanımlı araçlar ile işinde uzman sertifikalı teknisyenlerimiz yönlendirilecektir. Donanımlı teknisyenlerimiz Demirdöküm marka cihazlarınızın  bakım ve onarımını gerçekleştirecek cihazı sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edecektir. Gölbaşı  Demirdöküm teknik servisi  yapmış olduğu arıza onarımın da parça değişimi gerektiğinde tamamen orjinal yedek parçalar kullanmaktadır.

Gölbaşı Demirdöküm teknik servisi sizlere kapıda elden nakit ödeme eft veya MOBİL POS ile kredi kartları ile ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Kurumsal firmamız siz değerli müşterilerine + 1 yıl işçilik ve parça garantisi de sunmuştur.  Gölbaşı Demirdöküm teknik servisi her daim müşteri memnuniyetini ön safhada tutarak hizmetin en kalitesini vermektedir. Siz değerli müşterilerimizde günün her saati  Gölbaşı Demirdöküm teknik servisini arayarak  servis talebinizi iletebilir görüş ve önerilerinizi kurumsal firmamız ile paylaşabilirsiniz.

GÖLBAŞI DEMİRDÖKÜM SERVİSİ

[address_schema address=”wp_as_3924″]

 

İl İlçe Semt
Ankara Gölbaşı Merkez
Ankara Gölbaşı Gaziosmanpaşa Mh.
Ankara Gölbaşı Kızılcaşar Mh.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.