Gölbaşı Alarko Servisi

Gölbaşı Alarko Servisi

Gölbaşı Alarko servisi siz değerli müşterilerimize her daim kaliteli hızlı güvenilir güler yüzlü hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Sektörde siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanarak en iyi teknik servis olmayı başarmıştır. Gölbaşı Alarko kombi servisi Gölbaşı`nın her semt ve mahallesine aynı hız aynı güven ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Kurumsal firmamız kaliteli eğitimli sertifikalı teknisyenleri ile Alarko marka garanti süresi dolmuş olan kombi klima gibi her türlü cihazın bakım temizlik ve arıza onarımı gereken işlevlerinde siz değerli müşterilerimize bir telefon yakınlığın dadır. Konusunda uzman çözüm odaklı müşteri temsilcilerimiz günün her saati 7/24 sizlerin sorunlarına çözüm bulmaktadır.

gölbaşı alarko servisi

Günümüzde vazgeçilmez cihazlar konumuna gelen kombi ve klimalar her yıl mutlaka bakım ve temizlik işlemlerinden geçmelidir bakım ve temizliği yapılmayan kombi ve klimalar hem sizin hem de ailenizin sağlığını tehdit etmektedir. Ayrıca bakım ve temizliği yapılmayan kombi ve klimalar zaman içerisinde istenmedik arızalara ve kabarık faturalara sebebiyet vermektedir. Kombi ve klimalar da bu tip istenmedik durumlara maruz kalmamak için sizlerde mutlaka en az yılda bir kez kombi ve klimaların bakım ve temizliğini yaptırmalısınız.

Gölbaşı Alarko kombi servisini vermiş olduğumuz iletişim numaralarından ulaşıp sizleri her daim güler yüz ile karşılayan müşteri temsilcilerimize cihaz ile ilgili sorununuzu anlatıp teknik servis talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz üzerine servis kaydınızı alan Gölbaşı Alarko kombi servisi en kısa süre içerisinde sizlere sertifikalı teknisyenlerini tam donanımlı araçlar ile yönlendirecektir. Gölbaşı Alarko kombi servisi teknisyenleri sorununuzu en titiz en hızlı bir şekilde çözecektir.

Gölbaşı Alarko kombi servisi orjinal yedek parça garantisi +1 yıl işçilik ve parça garantisi kapıda ödeme seçenekleri ve en uygun fiyat avantajları ile tüm Gölbaşı ve çevresinde teknik servisi hizmeti vermek için 7/24 siz değerli müşterilerinin bir telefon kadar yakınındadır.

GÖLBAŞI ALARKO SERVİSİ

[address_schema address=”wp_as_3511″]

 

İl İlçe Semt
Ankara Gölbaşı Merkez
Ankara Gölbaşı Gaziosmanpaşa Mh.
Ankara Gölbaşı Kızılcaşar Mh.

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.