Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize tüm Ankara ve çevresinde Demirdöküm kombi marka garanti süresi dolmuş olan cihazların bakım onarım montaj ve d montaj işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Kurumsal firmamız 34 yıllık tecrübesi ile kaliteden ödün vermeden teknik servis hizmeti vermektedir. Ankara Demirdöküm kombi servisi Demirdöküm kombi marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makineleri, ankastre ürünler, elektrik süpürgesi ve küçük ev aletleri gibi cihazların teknik servis hizmetini vermektedir.

ankara demirdöküm servisi

Kurumsal şirketimiz TSE belgesine sahip özel bir kuruluş olup bünyesinde bulunan , konusunda uzman tecrübeli ve sertifikalı teknisyenleri ile tüm Ankara ve çevresine 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Değişen teknolojiyi yakından takip ederek bünyesinde bulunan uzman teknisyenlerini sürekli olarak eğitime tabi tutarak sizlere her daim en kaliteli hizmeti sunmakta olan Ankara Demirdöküm kombi teknik servisi sektörün önde gelen kuruluşu olmuştur.

ANKARA DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSLERİ

Ankara Demirdöküm kombi teknik servisi randevu sistemi ile çalışmakta olup Demirdöküm kombi marka cihazların arıza bakım montaj ve d montaj gibi işlemleri için teknik servisi arayarak sizlere güler yüzlü çözüm odaklı hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimizden randevu talep edebilirsiniz. Ankara Demirdöküm kombi teknik servisi randevu kaydınız oluşturulduktan sonra en kısa süre içerisinde sertifikalı teknisyenleri adresinize yönlendirir. Her zaman tam donanımlı araçlar ile hizmet vermekte olan teknisyenlerimiz cihaz onarımı gibi durumlarda parça değişimi gerektiğinde ise sizleri bekletmeden gelmiş oldukları tam donanımlı araçlardan gerekli orjinal yedek parçayı temin ederek gün içerisinde arıza tamalanarak cihaz sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Ankara Demirdöküm kombi teknik servisi vermiş olduğu tüm hizmetleri + 1 yıl işçilik ve parça garantisi kapsamına alır. Böylece bu bir yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorunda sizlerden ek ücret talep etmez. Kurumsal firmamız her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyat avantajı ile sunmakta olup teknik servis hizmetinin ücretini kapıda elden nakit, efet veya banka kartları ile ödeme gibi seçeneklerden istediğiniz herhangi biri ile yapma olanağı da sunar. Sizdeğerli müşterilerimiz de en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için vermiş olduğumuz iletişim numaralarından teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

ANKARA DEMİRDÖKÜM SERVİSİ BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_3920″]
Ülke İl İlçe
Türkiye Ankara Çankaya
Türkiye Ankara Mamak
Türkiye Ankara Keçiören
Türkiye Ankara Altındağ
Türkiye Ankara Yenimahalle
Türkiye Ankara Batıkent
Türkiye Ankara Eryaman
Türkiye Ankara Etimesgut
Türkiye Ankara Sincan
Türkiye Ankara Çayyolu
Türkiye Ankara Ümitköy
Türkiye Ankara Pursaklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.