Etimesgut Alarko Servisi

Etimesgut Alarko Servisi

Etimesgut Alarko servisi  olarak Eryaman Alarko servis, Elvankent Alarko servis gibi Etimesgut`un tüm mahalle ve semtlerinde güvenilir hızlı kaliteden ödün vermeden hizmetinizdeyiz. Etimesgut Alarko Kombi servisimiz haftanın yedi gün yirmi dört hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.Teknik ekibimiz 34 yıllık tecrübesi sertifikalı uzman teknik elemanlarıyla her daim siz müşterilemizin hizmetinde olup sorununuzu en kısa zamanda çözümlemektedir.

etimesgut alarko servisi

Yılın belirli aylarında kombi ve petek bakımını yaptırmak hem cihazınızın ömrünü uzatmakta hemde olası arızaların önüne geçme faturalarınızın kabarmasını önlemektedir. Alarko servisi olarak misyonumuz siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunmaktır.Müşteri memnuniyetinin bir sonraki müşterilerimizin adresi olacağının farkındayız.Teknik servisimiz veridiği hizmetin her zaman arkasında tam donanımlı araçlarımızla bakım onarımda verdiği +1 yıllık garanti ile vermiş olduğumuz hizmetin arkasındayız. Ayrıca kapıda ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Teknik servisimiz cihazlarınızın olası arızasında kaliteli işçilik ve orjinal parça değişimi yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimize kombi,petek yıllık bakımını yaparak cihazınızdaki olası arızalar önlenmiş olacaktır. Etimesgut Alarko servisi olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutup siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vermek çabası içindeyiz.Etimesgut Alarko servisi miz sunduğu hızlı güvenilir hizmetle müşterilerimiz tarafından daima takdir edilmiştir.

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi Alarko klima teknik servis olarak Etimesgut`ta kalite, güven, hızlı servis, profesyonel ekibi ve donanımlı araçları ile sizlere ihtiyaç duyduğunuz her an hizmet sunmaktayız.Ayrıca teknik servisimiz sadece servis hizmeti değil eğitimli personeli ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Hızlı servis ağı ve donanımlı alt yapısı ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. Aramak sizden çözüm bizden.

[address_schema address=”wp_as_3490″]

ETİMESGUT ALARKO SERVİS BÖLGELERİ

İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Çarşı
Ankara Etimesgut Eryaman
Ankara Etimesgut Zırhlıbirlikler
Ankara Etimesgut Şaşmaz

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.