Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisi Siemens Servisi olarak, tüm Siemens marka beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve onarım işlerini deneyimli ve uzman kadrosu ile garantili olarak yapmaktayız. Servisimizin başlıca faaliyet alanları Siemens Buzdolabı, Siemens Çamaşır Makinesi, Siemens Bulaşık Makinesi, Siemens Fırın, Siemens Klima ve Siemens Kombi dir. Uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize servis veren firmamız haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisi olarak tecrübelerimiz doğrultusunda, sorunlarınızı doğru arıza tespitleri ile tek seferde çözüyoruz. Yaptığımız her müdahele için sizi bilgilendiriyoruz. Gerekiyorsa makinanızı alıp servis atölyemize götürüp en kısa sürede sorunu giderip teslim etmeye çalışıyoruz. Çalışıyorsanız evde bulunduğunuz saatlere uyarak evinize geliyoruz. sorunlarınızı olağandan daha çabuk çözüyoruz. Beyaz Eşya Servisimiz ve parçalarımız 1 Yıl garantilidir.

admin

Türkiye geneli beyaz eşya, klima, kombi teknik servis rehberi.Tüm firma ve klima, kombi, beyaz eşya servislerini bulabileceğiniz teknik servis platformu.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.