Pursaklar Baymak Servisi

Pursaklar Baymak Servisi

Pursaklar Baymak servisi olarak siz değerli Pursaklar halkına 34 yıllık tecrübemiz ile Baymak marka garanti süresi dolmuş kombilerin bakım onarım hizmetini vermekteyiz. Pursaklar ve tüm çevre semt ve köylerine 7/24 kombi hizmetini kesintisiz sunmakta olan kurumsal firmamız siz saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyeti ve desteği ile her geçen gün büyüyerek daha iyi hizmet sunmaktadır.Pursaklar Baymak servisi değişen teknolojiye uyum sağlama adına bünyesinde barındırdığı teknisyen ekibi düzenli olarak eğitime tabi tutar ve böylece siz değerli müşterilerine her daim en kaliteli hizmeti verir.

pursaklar baymak servisi

Günümüz de değişen teknoloji ile ev ve iş yerlerinde vazgeçilmez konumuna gelen kombiler elektiriksu ve gaz etkenkeri ile çalıştığından dolayı zaman içerisinde bakıma ihtiyaç duyarlar .düzenli olarak bkaımı yapılmayan kombi yüksek fatura ve istenmedik arızalar ile karşılaşmamıza neden olur. Bu nedenledir ki sizlerde kombilerin bkaımını her yıl periyodik olarak yaptırmalısınız. Kombi bakımlarının bu konuda denyimli kişiler tarafınbdan yapılması gerektiğini unutmamak gerekiyor. Aksi takdirde istenmedik arızalar ile karşılaşmak mümkündür.Pursaklar Baymak kombi servisi teknisyenleri bu konuda yeterli donanıma sahiptir.Teknisyenlerimiz tam donanımlı araçlar ile hizmet vermekte olup bakıım onarım sırasın da gerekebilecek parçaları bu tam donanımlı araçlardan temin ederek cihazı yerinde  bakım ve onarımını yaparak sizlere teslim eder.

Pursaklar Baymak kombi servisi her türlü kombi onarımın da tamamen orjinal yedek parçalar kullanmaktadır. Kurumsal firmamız vermiş olduğu hizmetin her daim arkasında olup verilen hizmeti + 1 yıl işçilik ve parça garantisine alır . Bu bir yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun da sizlerden ek ücret talep etmez. Pursaklar Baymak kombi servisi en iyi kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunarak sizlere kapıda elden nakit ödeme ,EFT, banka kartları ile ödeme gibi seçenekler de sunmaktadır. Sizlerde çağrı merkezimizden randevu alarak Pursaklar Baymak kombi servisinin müşterisi olma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

[address_schema address=”wp_as_3726″]

PURSAKLAR BAYMAK SERVİS BÖLGELERİ

İl İlçe Semt
Ankara Pursaklar Merkez
Ankara Pursaklar Sarayköy

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.