Çankaya Vaillant Servisi

çankaya vaillant servisi

Çankaya Vaillant Servisi

Vaillant Kombi Servisi hemen hemen dünyanın dört bir yerinde kaliteli,güvenilir,sorunsuz,bir yıl garantili,düşük maliyetli,ve en önemliside orijinal yedek parça hizmet faaliyetleri ile çankaya vaillant kombi servisi kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmakta olan teknik servisimiz senenin 365 günü boyunca çalışmalarını sürdürmektedir.Hizmette fark arayanların tek adresi olan firmamız 1991 yılından buyana siz değerli müşterilerimizin huzurunda yer almaktan dolayı hem onuru hemde gururu yaşamakta aynı şekilde müşterilerine de yaşattırmaktadır.

çankaya vaillant servisi

Daima olarak ilerleyen ve kaliteyi kendisine ana hedef belirleyen çankaya vaillant kombi servisi miz her geçen gün birbirinden profesyonel işlere imzasını atmakta her daim arkasında memnun müşteri portfeyi oluşturmaktadır.Çankaya vaillant servisi siz değerli müşterilerimiz için daima en ileriye yönelik hizmetler geliştiriyor teknolojiyi en yakından takip ediyor meslek taşlarımızdan bir adım önde yürüyoruz.

Buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi, fırın, ocak, klima ve kombi gibi cihazlarınızın tüm arızaların da tamir bakım ve onarımlarında teknik servisimize bir telefon ile ualaşabilir çağrı merkez operatörlerimizden tüm detaylı yardımları alabilirsiniz.Tüm hizmetlerini akılda kalıcı sonuçlar ile çözüme kavuşturan ve hemen hemen her konumda da siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi başarmış olan beyaz eşya klima ve kombi arıza bakım onarım servisimiz yıllardır olduğu gibi bugünden sonrada amaçlarından şaşmadan siz değerli müşterilerimize hizmetler sunmaktadır.

Çankaya Vaillant Servis Adreslerimiz

  1. Çankaya Vaillant Kombi Servisi

Her zaman için akılda kalıcı olan hizmetlerini müşterilerinin istek ve taleplerinin üzerine gerçekleştirmekte ve ona göre yön vermekte olan firmamız alanında uzman ve eğitimli olan tekniker gurubu ile birlikte 24 saat boyunca hizmetlerini her bölge genelinde gerçekleştirmektedir.Firmamız hem hizmet öncesinde hemde hizmet sonrasında tamir bakım onarım montaj ve d montajını yapmış olduğu beyaz eşya klima ve kombileri bir yıl boyunca garantisi altına amakta her zaman için müşterilerinin memnuniyeti için elinden gelen yardımları müşterilerine sakınmadan sağlamaktadır.

Vaillant Kombi Arızaları

  • Led : Yanıp sönüyor ise aşırı ısınma hatası, Yanmıyorsa elektrik gelmiyor demektir.
  • Led : Sıcak su talepbi olduğunu gösterir led yanmıyorsa Üç yollu vanada sorun olabilir.
  • Led : Kalorifer düğmesi açık fakat led yanmıyorsa ve oda termostadı bulunuyorsa , oda termostatını kontrol edin. Elektronik kartta Bulunan 3 – 4 köprüsü takılımı kontrol edin. Kartınız arızalı olabilir.
  • Led : Yanıp söndüğü durumlarda cihaz bacalı ise bacanız çekmiyor veya sensör arızalıdır. Hermetik cihazlarda prosestat veya fan arızalı olabilir.
  • Led : Yanıp sönüyorsa kuru yanma arızasıdır. Su basıncını kontrol edin(1.5-2bar arasında olmalı) normal ise fark basınç şalteri veya pompanız arızalı.Yanmıyorsa elektronik kartınız arızalı olabilir.
  • Led : Yanıp sönüyorsa NTC (sensör) arızası veya kabloları kısa devre. Yanmıyorsa cihaza gaz gelmiyor veya gaz grubunuz arızalı olabilir.
  • Led : Kırmızı Yanar ve yanıp sönüyorsa elektronik kart arızası. Yanıyor ise ateşleme başarısız gazın geldiğinden emin olun ve iyonizasyon elektrodu,gaz grubu veya elektronik kartınız arızalı olabilir.

Siz değerli müşterilerimiz sizlerde her ne olursa olsun herzaman için sizleri memnun edebilmek için elinden gelenin dahada fazlasını yapan bir firma arayışı içerisindeyseniz teknik servisimize çağrı merekezlerimizden kolaylıkla ulaşabilir geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

ÇANKAYA VAİLLANT SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4302″]

İl İlçe Semt
Ankara Çankaya Sıhhiye
Ankara Çankaya Kızılay
Ankara Çankaya Dİkmen
Ankara Çankaya Oran
Ankara Çankaya Öveçler
Ankara Çankaya Bahçelievler
Ankara Çankaya Beşevler
Ankara Çankaya Söğütözü
Ankara Çankaya Balgat
Ankara Çankaya Çayyolu
Ankara Çankaya Ayrancı
Ankara Çankaya Yıldız
Ankara Çankaya Maltepe
Ankara Çankaya Anıttepe
Ankara Çankaya Cebeci
Ankara Çankaya Kurtuluş
Ankara Çankaya Kırkkonaklar
Ankara Çankaya Küçükesat
Ankara Çankaya Kavaklıdere
Ankara Çankaya G.O.P
Ankara Çankaya Bilkent

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.