Keçiören Vaillant Servisi

Keçiören Vaillant Servisi

Keçiören Vaillant servisi olarak siz değerli müşterilerimize Vaillant marka kombilerin bakım ve onarım servis hizmetini vermekteyiz. Vaillant marka garanti süresi dolmuş olan kombilerin her türlü bakım ve onarım işlerini üstlenmiş olan kurumsal firmamız siz değerli müşterilerine Baglum Vaillant servisi, Etlik Vaillant kombi servisi, Vaillant Kalaba kombi servisi, Vaillant Ufuktepe kombi servisi ile tüm Keçiören semt ve mahallelerine serviz hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmamız 34 yıllık tecrübesi ve deneyimli konusunda uzman personeli ile siz değerli müşterilerine 7 /24 kesintisiz hizmet vermektedir.

keçiören vaillant servisi

Kombiler su elektrik ve gaz ile çalıştığı için can ve mal güvenliği için oldukça önem taşımaktadır.Bakımı yapılmayan kombiler sağlıklı sonuçlar yaratmaz ve istenmedik arıza ve yüksek faturalara neden olur.Bu nedenledir ki kombilerin bakımları yıllık olarak ihmal edilmeden yapılmalıdır. Siz değerli müşterilerimiz de kombilerin yıllık periyodik bakımı ve arıza durumları için Keçiören Vaillant servisini arıyarak servis için randevu alabilirsiniz.Sizlerin talep etmiş olduğu gün ve saatte belirtmiş olduğunuz adrese tam donanımlı araçlar ile uzman teknisyenlerimiz gelerek sorunu yerinde inceler ve çözüm hakkında sizleri bilgilendirir.Sizlerin onayı da alındıktan sonra cihaz bakım ve onarımına başlanır. Onarım esnasında parça değişimi gerekirse tam donanımlı araçlardan orjinal yedek parça temin edilerek en kısa süre içerisinde cihaz sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Siz değerli müşterilerine en uygun fiyat ile en kaliteli hizmeti sunmakta olan Keçiören Vaillant kombi servisi Eft, banka kartları ile ödeme ve kapıda nakit ödeme gibi seçenekler ile ödeme kolaylığıda sağlamaktadır. Kurumsal firmamız yapılan hizmeti + 1 yıl işçilik ve parça garnatisi kapsamına alarak bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorunda sizlerden ek ücret talep etmez. Keçiören Vaillant servisi siz değerli müşterilerine bir telefon uzaklığındadır.

KEÇİÖREN VAİLLANT SERVİSİ BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4320″]

İl İlçe Semt
Ankara Keçiören Etlik
Ankara Keçiören İncirli
Ankara Keçiören Kalaba
Ankara Keçiören Şehitkubilay
Ankara Keçiören Ufuktepe
Ankara Keçiören Sanatoryum
Ankara Keçiören Aktepe
Ankara Keçiören Şenlik
Ankara Keçiören Güçlükaya
Ankara Keçiören Bağlum

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.