Etlik Baymak Servisi

Etlik Baymak Servisi

Etlik Baymak Servisi siz değerli müşterilerine Baymak marka kombilerin bakım ve onarım işlerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. 34 yıllık tecrübemiz ile yıllardır Etlik ta hizmet veren kurumsal firmamız vermiş olduğu hızlı nitelikli çözüm odaklı teknik servis anlayışı ile siz değerli müşterilerinin tercih ettiği teknik servis olmuştur.

Kurumsal firmamız İncirli Baymak servisi, Akdere Baymak servisi, Keçiören Baymak servisi, Kalaba Baymak servisi ,Bağlum Baymak servisi, gibi Tüm Etlik çevresine aynı hız ve uzman teknik kadro ile teknik servis hizmeti vermektedir. Etlik Baymak teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize yedi yirmi dört kesintisiz teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz de kombi ve klimaların bakım ve onarım gereken teknik servis işleri için günün her saati kurumsal firmamızı arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

etlik baymak servisi

Etlik Baymak servisi siz değerli müşterilerinden gelen talep üzerine sizlere en kısa süre içerisinde konusunda gerekli donanıma sahip sertifikalı teknisyenlerini tam donanımlı araçlar ile yönlendirir. Teknik ekibimiz adresinize gelerek sorunu yerinde inceler Baymak marka kombinizin bakım ve temizliğini titiz bir şekilde yapar. Baymak marka kombinizin arıza durumunda ise onarım dikkatli bir şekilde yapılır parça değişimi gerektiğinde ise teknik ekibimizin gelmiş olduğu içerisinde Baymak marka orjinal yedek parçalar bulunduran tam donanımlı araçlardan temin edilerek onarım tamamlanır.

Etlik Baymak servisi yapmış olduğu servis hizmetini + 1 yıl işçilik ve parça garantisi kapsamına alır. Siz değerli müşterilerimizin bu bir yıl içerisinde cihazda herhangi bir sorun yaşaması durumunda ise sizlerden işçilik ve parça ücreti talep edilmez .Etlik Baymak servisi müşterilerine her daim uygun fiyat ve ödeme kolaylığı sağlamaktadır.Siz değerli müşterilerimiz ödemelerinizi Eft banka kartları veya elden ödeme seçeneklerinden istediğiniz herhangi biri ile yapabilirsiniz.

[address_schema address=”wp_as_3719″]

Etlik Baymak Servisi Bölgeleri

 

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.