Hasköy Arçelik Servisi

Hasköy Arçelik Servisi

Hasköy Arçelik servisi için Arçelik teknik servisi olarak hasköy semtinde müşterilerimize beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. Hasköy Arçelik Servisi ekibimiz, konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşur. Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişime açık ekiplerimiz sizlere en pratik ve güvenilir çözümler sunar.

0312 358 49 49'u Arayın

Arçelik Servis ekiplerimiz konusunda uzman ve sertifikalı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedirler. Hasköy Arçelik ekiplerimiz tecrübelerini hizmet içi eğitim’le pekiştirerek pratik ve müşteriye en uygun çözümler sunmaktadır.

çamaşır makinesi tamiriHasköy Arçelik servisimiz, onarım ve tamirat işlemlerini yerinde yapmaktadır. Cihazların teslim alınıp atölye de arıza tespit ve onarımı söz konusu olduğu durumlarda sizlerden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaz.Karşıyaka Arçelik Servisi ariza durumunda yapılan işe, değişen yedek parçalara ve işçiliğe +1 yıl garanti vermektedir.

Hasköy Arçelik Servisi

Hasköy Arçelik Servisi‘ne iletilen servis talepleriniz, aynı gün servis hizmeti sağlayacak. Öğleden sonraki talepleriniz için çağrı merkezimize gelen istekler doğrultusunda sizlere bilgi vermektedir.Çağrı merkezimize ileteceğiniz istekleriniz anında değerlendirilir ve sizlere en kısa sürede hizmet vermek amacı ile iş planına dahil edilmektedir.

Arçelik Servis hizmetlerinden yararlanmak için cihazınızın tamamen kullanılamaz hale gelmesini beklemeyin.

Arçelik servis hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz de firmamıza ulaşıp periyodik bakım için de servis ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Cihazların tamamen arızalanmasını beklemek bazen tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabileceği gibi daha pahalı ve uzun sürede onarılabilecek durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?buzdolabı teknik servis tamiri

Hasköy arçelik servisi semtinde tüketicilerine profesyonel arçelik servis hizmeti sunan firmamız sizlere hizmet vermekten büyük onur duyuyor. Arçelik cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri ve daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın bakımlarını aksatmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Hasköy Arçelik servis ekibimiz firmamızın müşteri güveni ilkesi ile hareket eder.

Hasköy Arçelik Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği güven, tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

HASKÖY ARÇELİK SERVİS BÖLGELERİMİZ

İl İlçe Semt
Ankara Altındağ Ulus
Ankara Altındağ Opera
Ankara Altındağ Aydınlıkevler
Ankara Altındağ İskitler
Ankara Altındağ Dışkapı
Ankara Altındağ Hasköy
Ankara Altındağ Siteler
Ankara Altındağ Samanpazarı
Ankara Altındağ Telsizler
Ankara Altındağ İstasyon

 

Arama Sk. No:6, Aydınlıkevler Mahallesi
06130 Hasköy, Altındağ, Ankara,

Telefon

  • 0312 358 49 49
Fax Numarası
  • 0312 358 49 49
Website

Firma Açıklaması

Hasköy arçelik servisi, altındağ hasköy semtinde, mahalllesinde arçelik servisi, hasköy arçelik telefonu, adresi, iletişim bilgileri yer almaktadır.Arçelik hasköy servisi, beyaz eşya, klima, kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Çalışma Saatleri
Pazartesi07:30 - 19:45
Salı07:30 - 19:45
Çarşamba07:30 - 19:45
Perşembe07:30 - 19:45
Cuma07:30 - 19:45
Cumartesi07:30 - 19:45
Pazar07:30 - 19:45
» Haritaya bakın.

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.