Dikmen Arçelik Servisi

Dikmen Arçelik Servisi

Dikmen Arçelik servisi için Arçelik teknik servisi olarak dikmen semtinde müşterilerimize beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. Dikmen Arçelik Servisi ekibimiz, konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşur. Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişime açık ekiplerimiz sizlere en pratik ve güvenilir çözümler sunar.

0312 466 0 667'yi Arayın

Arçelik Servis ekiplerimiz konusunda uzman ve sertifikalı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedirler. Dikmen Arçelik ekiplerimiz tecrübelerini hizmet içi eğitim’le pekiştirerek pratik ve müşteriye en uygun çözümler sunmaktadır.

çamaşır makinesi tamiriDikmen Arçelik servisimiz, onarım ve tamirat işlemlerini yerinde yapmaktadır. Cihazların teslim alınıp atölye de arıza tespit ve onarımı söz konusu olduğu durumlarda sizlerden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaz.Karşıyaka Arçelik Servisi ariza durumunda yapılan işe, değişen yedek parçalara ve işçiliğe +1 yıl garanti vermektedir.

Dikmen Arçelik Servisi

Dikmen Arçelik Servisi‘ne iletilen servis talepleriniz, aynı gün servis hizmeti sağlayacak. Öğleden sonraki talepleriniz için çağrı merkezimize gelen istekler doğrultusunda sizlere bilgi vermektedir.Çağrı merkezimize ileteceğiniz istekleriniz anında değerlendirilir ve sizlere en kısa sürede hizmet vermek amacı ile iş planına dahil edilmektedir.

Arçelik Servis hizmetlerinden yararlanmak için cihazınızın tamamen kullanılamaz hale gelmesini beklemeyin.

Çankaya ilçesinin diğer semt ve mahallelerinde oturuyorsanız Çankaya Arçelik Servisi sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Arçelik servis hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz de firmamıza ulaşıp periyodik bakım için de servis ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Cihazların tamamen arızalanmasını beklemek bazen tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabileceği gibi daha pahalı ve uzun sürede onarılabilecek durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?buzdolabı teknik servis tamiri

Dikmen arçelik servisi semtinde tüketicilerine profesyonel arçelik servis hizmeti sunan firmamız sizlere hizmet vermekten büyük onur duyuyor. Arçelik cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri ve daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın bakımlarını aksatmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Dikmen Arçelik servis ekibimiz firmamızın müşteri güveni ilkesi ile hareket eder.

Dikmen Arçelik Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği güven, tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

DİKMEN ARÇELİK SERVİS BÖLGELERİMİZ

İl İlçe Semt
Ankara Çankaya Merkez
Ankara Çankaya Dikmen

 

Dikmen Cad. No:468, Akpınar Mahallesi
06450 Dikmen, Çankaya, Ankara

Telefon

  • 0312 466 06 67
Fax Numarası
  • 0312 466 06 67
Website

Firma Açıklaması

Dikmen arçelik servisi, çankaya dikmen arçelik servisi, arçelik klima, beyaz eşya, kombi teknik servisi.Ankara dikmen arçelik servisi, çamaşır maknesi, bulaşık makines, buzdolabı ısıtma ve soğutma sistemleri tamir bakım, onarım ve teknik servis hizmetleri.

Çalışma Saatleri
Pazartesi08:30 - 19:45
Salı08:30 - 19:45
Çarşamba08:30 - 19:45
Perşembe08:30 - 19:45
Cuma08:30 - 19:45
Cumartesi08:30 - 19:45
Pazar08:30 - 19:45
» Haritaya bakın.

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.