Gölbaşı Arçelik Servisi

Gölbaşı Arçelik Servisi

Gölbaşı Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize Gölbaşı ve çevresinde Arçelik marka tüm cihazlarınızın bakım kurulum ve onarım işlerini itinalı bir şekilde yapıyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Gölbaşı`in tüm mahalle ve semtine hizmet veriyoruz. Yıllardır hizmet çizgisinden ödün vermeyen kurumsal firmamız her daim kaliteli güven dolu hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerine kesintisiz hizmet sunma çabası içerisinde olan kurumsal firmamız günü haftanın her günü her saati 7/24 Gölbaşı arçelik servisi ve çevresine kesintisiz teknik servis hizmeti vermektedir.

gölbaşı arçelik servisi

Gölbaşı Arçelik teknik servisi olarak tüm Arçelik marka klima, buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, elektrikli süpürge, termosifon, küçük ev aletleri gibi cihazlarınızın bakım kurulum ve onarımını itinalı bir şekilde yapar .Sizlerde 7/24 hizmet veren kurumsal firmamızı arayarak servis talebinizi ilettiğiniz de vermiş olduğunuz adrese en kısa süre içerisinde tam donanımlı araçlarımız ile hizmet veren işinde uzman yeterli teknik bilgiye sahip sertifikalı teknisyenlerimiz sizlere ulaşıp sorunuzu yerinde inceler. Sorunun çözümü için sizlere öneriler sunar .

Teknisyenlerimiz sizlerinde onayı ile cihazınızın bakım ve onarımına başlar . Onarım sırasında parça değişimi gerektiği durumlar da ise teknisyenlerimizin gelmiş olduğu tam donanımlı araçlarımızda mevcut olan tamamı Arçelik marka yedek parçalarla parça değişimi sağlanır. Cihazınız sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Gölbaşı Arçelik servisi sizlere vermiş olduğu bu hizmetleri bir yıl işçilik ve parça garanti kapsamına alarak müşterilerimizi bir yıl içerisin de çıkabilecek herhangi bir sorunda ek ücret verme durumdan kurtarır.

Gölbaşı Arçelik servisi her daim siz müşterilerimize uygun fiyat ödeme kolaylığı sunmuştur. Almış olduğunuz hizmetin ödemesini MOBİL POS ile banka kartlarınız ile eft veya elden nakit ödeme gibi seçeneklerle ile de yapabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz de bu nitelikli hizmetlerden faydalanmak için Arçelik marka cihazlarınızın her türlü bakım kurulum ve onarım işleri için kurumsal firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.Gölbaşı Arçelik Servisi Gölbaşı Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize Gölbaşı ve çevresinde Arçelik marka tüm cihazlarınızın bakım kurulum montaj hizmetleri.

 

GÖLBAŞI ARÇELİK SERVİSİ

[address_schema address=”wp_as_3539″]

 

İl İlçe Semt
Ankara Gölbaşı Merkez
Ankara Gölbaşı Gaziosmanpaşa Mh.
Ankara Gölbaşı Kızılcaşar Mh.

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.