Eryaman Arçelik Servisi

Eryaman Arçelik Servisi

Eryaman Arçelik servisi tüm Arçelik marka beyaz eşya ve klimalarınızın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.Yılların vermiş olduğu güven tecrübe ile her geçen gün biraz  büyüyerek emin adımlarla ilerleyen kurumsal firmamız günün her saati Eryaman`ın tüm semt ve mahallerine hizmet sunmaktadır. 34 yıllık tecrübemiz konusunda nitelikli sertifikalı uzman ekibimiz ile sektörün aranan firması olmanın onuru ve gururunu yaşıyoruz.

eryaman arçelik servisi

Hayatımızın vazgeçilmezleri olan klima ve beyaz eşyalar günümüz teknolojisin de günlük hayatımızda büyük bir yer kaplamaktadır.Cihazların arızası günlük hayatımızı kötü yönde etkilemektedir. Arıza olması durumunda arızaya kesinlikle yetkisi olan kişilerin müdahalesi gerekmektedir. yetkisi dahilinde olmayan kişi yada kuruluşların müdahalesi veya sizlerin yapacağı müdahale daha kötü sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Eryaman  Arçelik teknik servisi teknisyenlerini değişen teknolojiye uyum sağlama adına sürekli olarak eğitime tabi tutarak siz değerli Eryaman halkına mükemmel hizmeti sunma çabası içerisindedir .Sizlerde  arıza ve bakım gereken sorunlarınız da  Eryaman Arçelik teknik servisini arayıp kayıt oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı alındıktan sonra sizlere en kısa süre içerisinde tam donanımlı araçlarımız ile hizmet veren işinin ehli gerekli donanıma sahip sertifikalı teknisyenlerimiz ulaşarak sorununuzu yerinde inceleyip sorun ve çözümü  hakkında bilgi verecektir. Sizlerin onayı ile bakıma ve onarıma başlayan teknisyenlerimiz herhangi bir parça değişimi gerektiğinde içerisinde tamamen Arçelik marka orjinal yedek parçalar bulunduran tam donanımlı araçlarımızdan yedek parçaları temin ederek onarımı tamamlar.

Eryaman Arçelik servisi tüm Arçelik marka klima, televizyon, buzdolabı, fırın, ocak , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve küçük ev aletleri gibi her türlü beyaz eşyanızın bakım ve onarımını yerinde yaparak en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturur. Ayrıca yapılan bu hizmetler + 1 yıl işçilik  yedek parça garantisi kapsamına alınır. Sizlere en uygun fiyat ile hizmet veren kurumsal firmamız ayrıca kapıda elden nakit banka kartları ve eft gibi ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Sizlere bir telefon  kadar uzağız.

Eryaman Arçelik Servisi

Eryaman Mh., Samsun 19 Mayıs Cd.

Eryaman

06824

Telefon: 03122558787

ERYAMAN ARÇELİK SERVİS BÖLGELERİ

İlİlçeSemt
AnkaraEtimesgutEryaman

admin

Türkiye geneli beyaz eşya, klima, kombi teknik servis rehberi.Tüm firma ve klima, kombi, beyaz eşya servislerini bulabileceğiniz teknik servis platformu.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.