Maltepe Arçelik Servisi

Maltepe Arçelik Servisi

Maltepe Arçelik servisi için Arçelik servisi olarak maltepe ilçesinde müşterilerimize arçelik beyaz eşya, klima, kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz.Maltepe Arçelik Servisi ekibimiz, konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşur. Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişime açık ekiplerimiz sizlere en pratik ve güvenilir çözümler sunar.

maltepe arçelik servisi

Arçelik Servis ekiplerimiz konusunda uzman ve sertifikalı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedirler. Servis ekiplerimiz tecrübelerini hizmet içi eğitim’le pekiştirerek pratik ve müşteriye en uygun çözümler sunmaktadır.

arçelik çamaşır makinesi tamiriMaltepe Arçelik servisimiz, onarım ve tamirat işlemlerini yerinde yapmaktadır. Cihazların teslim alınıp atölye de arıza tespit ve onarımı söz konusu olduğu durumlarda sizlerden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaz.Ariza durumunda yapılan işe, değişen yedek parçalara ve işçiliğe +1 yıl garanti vermektedir.

İstanbul Maltepe Arçelik Servisi

Maltepe Arçelik Servisi‘ne iletilen servis talepleriniz, aynı gün servis hizmeti sağlayacak. Öğleden sonraki talepleriniz için çağrı merkezimize gelen istekler doğrultusunda sizlere bilgi vermektedir.Çağrı merkezimize ileteceğiniz istekleriniz anında değerlendirilir ve sizlere en kısa sürede hizmet vermek amacı ile iş planına dahil edilmektedir.

İstanbul Arçelik Servis hizmetlerinden yararlanmak için cihazınızın tamamen kullanılamaz hale gelmesini beklemeyin.

Arçelik servis hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz de firmamıza ulaşıp periyodik bakım için de servis ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Cihazların tamamen arızalanmasını beklemek bazen tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabileceği gibi daha pahalı ve uzun sürede onarılabilecek durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?buzdolabı teknik servis tamiri

Maltepe arçelik servisi semtinde tüketicilerine profesyonel arçelik servis hizmeti sunan firmamız sizlere hizmet vermekten büyük onur duyuyor. Maltepe Arçelik servisimiz cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri ve daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın bakımlarını aksatmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Servis ekibimiz firmamızın müşteri güveni ilkesi ile hareket eder.

Maltepe Arçelik Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği güven, tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

MALTEPE ARÇELİK SERVİS BÖLGELERİMİZ

maltepe fındıklı arçelik servisi,
istanbul maltepe arçelik servisi,
zümrütevler arçelik servisi,
maltepe arçelik klima servisi,
maltepe arçelik servisi tel,
maltepe arçelik teknik servis,

İl İlçe Semt
İstanbul Maltepe Merkez
İstanbul Maltepe Küçükyalı
İstanbul Maltepe İdealtepe
İstanbul Maltepe Zümütevler
İstanbul Maltepe Bağlarbaşı
İstanbul Maltepe Başıbüyük
İstanbul Maltepe Aydınevler
İstanbul Maltepe Cevizli
İstanbul Maltepe Altayçeşme
İstanbul Maltepe Altıntepe
İstanbul Maltepe Fındıklı

Altayçeşme Mahallesi, Sarınedim Sk. 18/B
34843 Maltepe, İstanbul

Telefon

  • 0216 355 00 01
Fax Numarası
  • 0216 355 00 01
Website

Firma Açıklaması

Maltepe arçelik servisi, beyaz eşya, klima, kombi teknik servisi.Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi tamir bakım ve onarım hizmetleri.İstanbul maltepe arçelik servisi.

Çalışma Saatleri
Pazartesi08:00 - 20:30
Salı08:00 - 20:30
Çarşamba08:00 - 20:30
Perşembe08:00 - 20:30
Cuma08:00 - 20:30
Cumartesi08:00 - 20:30
Pazar08:00 - 20:30
» Haritaya bakın.

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.