ClickCease

Yenimahalle Profilo Servisi

Yenimahalle Profilo Servisi

Yenimahalle Profilo servisi olarak siz değerli müşterilerimize siz değerli müşterilerimiz de Profilo marka buzdolabı , ocak , ankastre ürünler çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ,küçük ev aletleri gibi cihazların her türlü servis işlemleri için çağrı merkezimizden Yenimahalle Profilo servisine ulaşarak servis için randevu talep edebilirsiniz.

yenimahalle profilo servisi

  • Batıkent Profilo Servisi,
  • Çay yolu Profilo servisi ,
  • Demetevler Profilo servisi ,
  • Ostim Profilo servisi,
  • Şentepe Profilo servisi,
  • Ümitköy Profilo servisi

Profilo servisleri ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz  Profilo marka garantis süresi dolmuş olan cihazların  bakım, onarım , montaj ve d montaj işlemlerin de servis hizmeti vermekteyiz. 34 yıllık tecübeye sahip olan kurumsal firmamız her daim en iyi hizmeti en uygun fiyata sunma çabası içerisinde olup siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Değişen teknolojiye  uyum sağlama adına deneyimli teknisyenlerimizi periyodik olarak eğitime tabi tutuyor böylece en sağlıklı bir şekilde sizlere hizmet sunuyoruz.

Yenimahalle Profilo servisi randevu sistemi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin  vermiş olduğumuz iletişim numaralarından çağrı merkezimize ulaşıp randevu talebi doğrultusunda en kısa süre içerisinde teknisyenlerimiz adresinize yönlendirilir.

Konusunda uzman deneyimli teknisyenlerimiz tam donanımlı araçlar ile hizmet vermekte olup cihaz onarımı esnasında herhangi bir yedek parça gereksinimi olduğunda gelmiş oldukları tam donanımlı araçlardan orjinal yedek parça teminini sağlar, böylece cihaz yerinde en kısa süre içerisinde onarımı tamamlanarak sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilir. Siz değerli müşterilerimiz almış olduğunuz hizmetin karşılığı olan ödemeyi EFT. banka kartları veya kapıda elden nakit ödeme gibi seçeneklerden istediğiniz herhangi biri ile yapabilirsiniz.

Yenimahalle Profilo servisi verilen servis hizmetini bir yıl işçilik ve parça garantisi altına alır. Bu bir yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun da sizlerden hiç bir ücret talep edilmez.

 

YENİMAHALLE PROFİLO SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4395″]

İl İlçe Semt
Ankara Yenimahalle Demetevler
Ankara Yenimahalle Şentepe
Ankara Yenimahalle Çiğdemtepe
Ankara Yenimahalle Batıkent
Ankara Yenimahalle Ostim
Ankara Yenimahalle İvedik
Ankara Yenimahalle Organize Sanayi
Ankara Yenimahalle Çayyolu
Ankara Yenimahalle Ümitköy
Ankara Yenimahalle İstasyon

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.